OFICJALNIE: Magda Mołek rezygnuje z prowadzenia „Dzień Dobry TVN”! Gwiazda opublikowała oświadczenie i wyjawiła swoje dalsze plany zawodowe!

Magda Mołek odchodzi z Dzień Dobry tVN

Magda Mołek odchodzi z Dzień Dobry tVN

Magda Mołek odchodzi z Dzień Dobry TVN. Gwiazda znika z popularnego programu, który prowadziła przez 15 lat. W oświadczeniu do mediów zdradziła swoje dalsze plany zawodowe.

W ostatnim czasie media podały zaskakującą informację dotyczącą zmian, jakie TVN szykuje dla swoich widzów. Wiadomo już, że od września nie zobaczymy w Dzień Dobry TVN ulubionej pary prowadzących. W jej miejsce produkcja wprowadza dwa nowe duety prezenterów. Do dziś nie było jednak wiadomo, kto opuści ekipę śniadaniówki.

Cała tajemnica wreszcie się wydała, a to za sprawą zaskakującego oświadczenia, które przed chwilą pojawiło się na profilu Magdy Mołek na Instagramie. Dziennikarka oznajmiła, że po 15 latach odchodzi z porannego formatu, a razem z nią z obsady znika Marcin Meller. Gwiazda zdradziła także powód swojej decyzji oraz plany na przyszłość:

Po 15 latach pracy w Dzień Dobry TVN, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę.
Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller arbuz też.
To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie TVN Style będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem.
Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️ – napisała Magda

Zobacz: Dlaczego Marcin Meller i Magda Mołek odchodzą z „Dzień Dobry TVN”?

Pod tak zaskakującym postem ulubienicy widzów, natychmiast pojawiły się komentarze od wyraźnie zasmuconych fanów dziennikarki:

  • Klasa, piękno i niepowtarzalny urok. Będzie mi tego brakować 🙁
  • Pani Magdo, będzie mi brakować waszego duetu towarzyszącego mi w weekendowe poranki, ale trzymam kciuki za nowe wyzwania.
  • Bardzo żałuję, bo DDTVN odpalałam rano tylko ze względu na Panią.
  • Wielka szkoda Pani Magdo. Z wielką przyjemnością się Panią słuchało. Klasa sama w sobie. Do zobaczenia.
  • To już nie mam po wstawać rano w sobotę i w niedzielę.
  • O nie! Najlepsza para TVN… trzymam kciuki za nowy początek!
  • Mocno trzymam kciuki. Należy dbać o swój komfort… w każdym tego słowa znaczeniu Czekam z niecierpliwością na nowe…
  • No nie! Jest Pani najlepsza! Szkoda. Życzę powodzenia w nowych projektach!

Będzie nam jej brakowało w porannym programie TVN-u, i najważniejsze – kto ją zastąpi? My typujemy Anitę WernerAgnieszkę Woźniak-Starak, Martynę Wojciechowską lub Małgorzatę Ohme.

View this post on Instagram

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem ???? Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Zobacz: Przełomowy wywiad! Magda Mołek pierwszy raz o minusach macierzyństwa i małżeństwie z cenionym prawnikiem!

Zobacz: Wielki dramat Magdy Mołek! Dziennikarka poinformowała o swojej poważnej chorobie! Wszystko przez weekendowe wydanie DDTVN!

Zobacz: Magda Mołek ma troje dzieci! Gwiazda wyznała swoją słodką tajemnicę!


Magda Mołek, Marcin Meller - Dzień Dobry TVN

Magda Mołek, Marcin Meller - Dzień Dobry TVN

Duet prowadzących Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller

Duet prowadzących Dzień Dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller

Magda Mołek i Marcin Meller w studiu Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Marcin Meller w studiu Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×