Obecnie prezenterka jest na urlopie, a swoje wakacje rozpoczęła od wizyty w ukochanym Wrocławiu, gdzie trwa kolejna odsłona festiwali filmowego - Dwa Horyzonty. Magda zaliczyła już kilka pokazów filmowych, wzięła również udział w licznych spotkaniach z twórcami kina. Na zakończenie swojej wizyty gwiazda postanowiła zrelaksować się na pięknej wrocławskiej starówce.
Do opisu Magda dołączyła genialną fotkę, na której opala się w promieniach lipcowego słońca. Tym razem Mołek nie ma na sobie stylowej zwiewnej telewizyjnej sukni. Dziennikarka zaprezentowała się bez makijażu, w białej koszulce oraz jasnych sportowych spodniach. Widok zrelaksowanej prezenterki wywołał spore zamieszanie na rynku wrocławskim. Podobnie było na jej profilu, gdzie pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy skierowanych pod jej adresem.
- Piękna chyba znam fotografa
- Ależ Pani jest piękna! I ten uśmiech Cudownych wakacji z dziećmi!
- Wrocław to miasto, w którym każdy czuje się dobrze
- Moje miasto, najpiękniejsze w całej Polsce z cudownymi ludźmi
- O znam to miejsce a obok jest bardzo smacznie
Zobaczcie jak prezentuje się Magda Mołek w wakacyjnej odsłonie.