Szukaj

Tego o „Kuchennych rewolucjach” nie wiedzieliście! Magda Gessler ujawniła nieznane dotąd kulisy programu

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego

Magda Gessler była gościem dzisiejszego odcinka Kuby Wojewódzkiego. To zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych rozmów tego sezonu. W sieci popularnością cieszyła się już sama zapowiedź wizyty kreatorki smaku u showmana. Ostatni raz Magda Gessler gościła na kanapach Kuby w 2010 roku.

Dziś w programie zdradziła kilka szczegółów z Kuchennych Rewolucji. Do tej pory przeprowadziła ich aż 160. O miejscu, w którym znajduje się jej kolejna rewolucja dowiaduje się na 15 min. przed wyjazdem:

Informację o miejscu, w którym będę dostaje mój manager na 15 min. przed wyjazdem do miasta. I to jest zastrzeżone. Pierwszego dnia mówię jak ma wyglądać restauracja, kto ma być szefem kuchni, jak ma wyglądać, jakie ma być zaopatrzenie, jak się będzie nazywała. Mamy 4 dni na całe Kuchenne Rewolucje. 

Dodała również, że nie pozwoliłaby nikomu na zrobienie Kuchennych Rewolucji u siebie: 

Nie wpuściłabym, jestem dyktatorem to kogo mam wpuszczać? 

Dodatkowo zdradziła, że nie żałuje żadnej rewolucji, nie uważa też, że przesadziła:

Ja zawsze „niedosadziłam”, ja bym jeszcze posadziła krzaki, kwiaty, ja bym jeszcze tam pobyła i jeszcze trochę pomogła. Te 4 dni, w których masz ratować człowieka w trakcie zawału albo amputacji nogi z powodu cukrzycy i albo on przeżyje – tylko, żeby przeżył. Metody, których ja używam nie są przyjemne zawsze, chociaż czasami bardzo przyjemne. 

Zdradziła, że złość,  którą widzą telewidzowie na ekranach jest najłagodniejszą odmianą złości, jaką jest w stanie pokazać:

Nigdy nie przychodzi do mnie producent, aby mówić jak mam się zachować. Nikt mnie nigdy nie podkręca, bo zawsze jestem nakręcona. Jakby mnie podkręcali, Kuba, to by była miazga. To, co widzicie to jest mega light. Ale też mnie nikt nie blokuje. Zachowuje się tak, bo pochodzę z dobrego domu, życzę dobrze ludziom, nie chcę im zrobić krzywdy i chcę im naprawdę pomóc.

A czy ludzie gotowi są na to, że Magda Gessler zna takie gwiazdy jak Madonna czy Sharon Stone?

Słuchaj, mam 1 200 000 fanów na Facebooku. Jestem jaka jestem, dlaczego mam się starać? Moi fani lubią ten rozmach, ten kolor i „nieczarnomyślenie”. Na moim fejsie jest jak w rodzinie i podobnie jest z tymi ludźmi, z którymi pracuje.  

Kuba nawiązał także do słów Doroty Wellman, która stwierdziła, że Magda Gessler nie gotuje, a do DD TVN przychodzi z kucharzem: 

Ostatnio gotowałam w DD TVN z Robertem Biedroniem i gotowałam przez 4 godziny sama, bo on nie gotował (…) Dorotę Wellman obsypałabym kwiatami. 

Jej ulubione przekleństwo to:

ch**z  pierogami

Aby wyjaśnić zszokowanymu Kubie dlaczego takie, nawiązała do potrawy z członka byka:

Bycze ch** są zajebiste

Magda Gessler zdradziła również czy popularność jest dla niej męcząca:

Ja w ogóle nie czuje, że jest to popularność. To jest jakby we mnie w środku. Taka część mojego istnienia. Podeszła do mnie kiedyś taka pani i powiedziała, jak cudownie kształtuje jej dzieci, które oglądają kuchenne rewolucje. Nauczyły się życia, jego konsekwencji, że dobro zwycięża. Że jeżeli ktoś oszukuje to przegrywa. Takich prawd, które są już nieprawdziwe. 

Restauratorka stwierdziła, że daleko jej do feministki:

Ja kocham mężczyzn. To jest najcudowniejsza część społeczeństwa. Oni są kochani, nigdy nie kłamią. 

Tutaj nastąpiło masowe tłuczenie talerzy przez Kubę 🙂

Pojęcie „feministka” rozrosło się jak GMO. Jest jego za dużo i jest źle używane. Uważam, że mężczyzna, jeżeli nie będzie szanowany nigdy nie będzie dżentelmenem ani nie będzie szanował kobiety. I wszystko się popi*doli. (…) Dotąd było tak, że to mężczyzna całował kobietę w rękę, chciał ją utrzymać… 

Oglądaliście? Poprawa humoru gwarantowana!

Zobacz także: Szejki i twerki – Magda Gessler pokazała, jak powinno się tańczyć! Wszystko dzięki Kubie Wojewódzkiemu

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×