Tak wyglądały imprezy Magdy Gessler i Aleksandra Kwaśniewskiego. Gwiazda TVN pierwszy raz opowiedziała o szalonej domówce

Magda Gessler i Aleksander Kwaśniewski

Magda Gessler i Aleksander Kwaśniewski

Magda Gessler odsłoniła kolejny fakt ze swojej przyszłości. W nowym nagraniu na Instagramie pochwaliła się, że imprezowała z Aleksandrem Kwaśniewskim. Sprawdźcie, co zdradziła.

Magda Gessler od ponad dekady stoi na czele Kuchennych rewolucji, które ogarnęły niemal całą Polskę. Wyciąga pomocną dłoń w kierunku właścicieli podupadających lokali gastronomicznych i pomaga im stanąć na nogi. Przez lata obecności w mediach zyskała mnóstwo fanów, którzy śledzą zarówno jej projekty zawodowe, jak i życie prywatne.

Restauratorka przygotowała dla nich niemałą niespodziankę. Napisała biografię, której premierę zaplanowano na 16 czerwca. Ujawniono już pierwsze fragmenty książki. Magda zdradziła m.in., że dla pierwszego męża Volkharta Müllera, który zmarł w wyniku ciężkiej choroby, złamała obowiązujące przepisy. Postanowiła przetransportować prochy ukochanego do Hiszpanii. Zrobiła to w najbardziej prozaiczny, a jednocześnie sprytny sposób:

Prochy męża postanowiłam przetransportować do Hiszpanii. Zrobiłam to wbrew wszelkim przepisom sanitarnym, w najbardziej prozaiczny sposób – zapakowałam urnę do torebki i przyleciałam z nią w ten sposób samolotem. W terminalu w jednej ręce trzymałam pięcioletniego syna, a w drugiej prochy męża.

Magda Gessler imprezowała z Aleksandrem Kwaśniewskim

Magda Gessler aktywnie działa w sieci. Regularnie udostępnia nowe posty na Instagramie. Niedawno podzieliła się filmikiem, w którym po raz pierwszy opowiedziała o swoim bracie, Piotrze Ikonowiczu. Ujawniła, że w młodości chodzili razem na prywatki. Na jednej z nich natknęli się m.in. na Ryszarda Kalisza oraz Aleksandra Kwaśniewskiego:

Pierwszy raz mówię o moim bracie Piotrze Ikonowiczu, z którym w młodości nie tylko się przyjaźniliśmy, ale też chodziliśmy na wspólne prywatki. Był to czas Solidarności, albo jej początku i pamiętam, że wtedy bawiliśmy się na Ochocie na jednej małej prywatce z Piotrem, z panem Czaputowiczem, z panem Kaliszem, również z panem Kwaśniewskim.

Gwiazda nie ukrywała, że jest dumna ze swojego brata:

Tańczyliśmy wszyscy razem, wtedy wszystko jedno było, kto co myśli, tylko wiadomo przeciwko komu się walczy – przeciwko komunie. Piotr później to rozwinął i walczy przeciwko niesprawiedliwości, przeciwko tym którzy mają najwięcej do powiedzenia w stosunku do tych, którzy są najsłabsi i chyba broni ich bardzo dobrze. Jestem z niego dumna, bo robi to efektywnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Internauci w komentarzach komplementują wygląd Magdy, a także odnoszą się do wypowiedzianych przez nią słów:

  • Czas dzieciństwa z bliskimi, był niezapomniany. Pięknie Pani wygląda.
  • Bądź Dumna Madziu z brata ja za to kocham oglądać pani programy kulinarne zawsze coś pod patrze a potem próbuje coś upichcić.
  • Wspaniale rodzeństwo tyle dobrego robią Piotr pomaga ludziom bezinteresownie ,a Magda uczy nas gotowania i rowniez pomogla wieku restauratorom.

Piotr Ikonowicz jest młodszy od Magdy Gessler o trzy lata.


Brat Magdy Gessler Piotr Ikonowicz trafił do więzienia

Brat Magdy Gessler Piotr Ikonowicz trafił do więzienia

Piotr Ikonowicz

Piotr Ikonowicz Fot. akpa

Aleksander Kwaśniewski w lipcu 2020

Aleksander Kwaśniewski w lipcu 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×