Magda Gessler dla męża złamała obowiązujące przepisy. W sprytny sposób pozbyła się ograniczeń

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler po śmierci męża złamała obowiązujące przepisy, o czym ze szczegółami poinformowała w swojej biografii. Sprawdźcie, co ujawniła.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych polskich restauratorek. Od ponad dekady stoi na czele Kuchennych rewolucji, które opanowały niemal całą Polskę. Wyciąga pomocną dłoń do właścicieli podupadających lokali i stara się przywrócić miejscom dawny blask. Gwiazda nie przerwała swojej misji nawet w czasie pandemii koronawirusa. Pomaga restauratorom odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Przez lata obecności w mediach, Gessler zyskała mnóstwo fanów. Śledzą nie tylko jej zawodowe projekty, ale także obserwują życie prywatne. Restauratorka jest aktywna w social mediach, gdzie pokazuje swoją codzienność. Co jakiś czas udziela wywiadów, w których odsłania nieznane wcześniej informacje.

Magda Gessler po śmierci męża złamała obowiązujące przepisy. Co zrobiła?

Za niecały tydzień do sklepów trafi biografia Magdy Gessler. Gwiazda opisała w niej m.in. to, jak wyglądała jej droga na szczyt. Podkreśliła, że to dzięki trudnościom, które napotkała na swojej drodze, aktualnie znajduje się w tym, a nie w innym miejscu:

Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery – czytamy na stronie gesslermagda.pl

Na żywo ujawnia kolejny fragment publikacji. Restauratorka opisuje w nim czas po śmierci jej pierwszego męża, Volkharta Müllera. Zdradziła, że złamała obowiązujące przepisy. Postanowiła przetransportować prochy ukochanego do Hiszpanii. Zrobiła to w najbardziej prozaiczny, a jednocześnie sprytny sposób:

Prochy męża postanowiłam przetransportować do Hiszpanii. Zrobiłam to wbrew wszelkim przepisom sanitarnym, w najbardziej prozaiczny sposób – zapakowałam urnę do torebki i przyleciałam z nią w ten sposób samolotem. W terminalu w jednej ręce trzymałam pięcioletniego syna, a w drugiej prochy męża.

Magda Gessler wydaje autobiografię

Magda Gessler wydaje autobiografię

Gwiazda w rozmowie ze wspomnianym tygodnikiem powiedziała, że jej życie nie zawsze układało się dobrze i optymistycznie. Przeżyła kilka dramatów. Na szczęście udało się jej stanąć na nogi:

Moje życie układało się wyjątkowo, ale nie zawsze dobrze i optymistycznie. Opowiedziałam o tym w bardzo intymny sposób… Przeżyłam w życiu wiele dramatów, ale po każdym udało mi się stanąć na nogach, bo zawsze byłam silna i odważna. Niektóre historie poruszą czytelników do łez, bo dla mnie samej powrót do tych najtrudniejszych momentów był niezwykle bolesny i poruszający.

Biografia Magdy Gessler trafi do sprzedaży 16 czerwca. Planujecie zakup?


Magda Gessler pokazała tatę

Magda Gessler pokazała tatę

Magda Gessler - ślub

Magda Gessler - ślub

Magda Gessler w domu Ekipy

Magda Gessler w domu Ekipy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×