Magda Gessler wydała autobiografię. Mamy pierwsze fragmenty. Już sama okładka zachęca do lektury

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler wydała autobiografię. Co w niej znajdziemy? Jakie sekrety zdradziła? Mamy pierwsze fragmenty publikacji.

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat jest gwiazdą Kuchennych rewolucji. Wyciąga pomocną dłoń do właścicieli podupadających restauracji i stara się przywrócić im dawny blask. Chociaż od ponad roku na świecie szaleje pandemia koronawirusa, która szczególnie dała w kość gastronomii, gwiazda TVN kontynuuje swoją misję. Pomaga restauratorom odnaleźć się w nowej rzeczywistości, tworząc prosperujące lokale, serwujące dania na wynos.

Zobacz też: Stare zdjęcie Gessler robi furorę. Miała 27 lat i już wtedy wyglądała jak gwiazda. Fryzura najlepsza

Magda Gessler napisała autobiografię. Co w niej zdradzi?

Magda Gessler mimo napiętego grafiku, przygotowała dla swoich sympatyków niespodziankę. Napisała autobiografię, czym pochwaliła się na Instagramie. Udostępniła zdjęcie okładki, która idealnie oddaje jej osobowość – jest wyrazista, pełna kolorów, żywych barw. W opisie zachęciła do zakupu:

Jak bardzo jesteście ciekawi mojego prawdziwego życia? Moich sekretów?

Internauci w komentarzach nie ukrywają swojej radości. Podkreślają, że nie mogą się doczekać momentu, w którym książka trafi w ich ręce:

  • Przepiękna okładka. Super niespodzianka! Wszytskie etapy Pani zycia bedzie sie czytało z zaciekawieniem..
  • Zamówione! Oczywiście edycja Premium. Nie mogę się doczekać.
  • Wow na pewno przeczytam.

Fragmenty autobiografii Magdy Gessler

Historię pomógł opowiedzieć Magdzie Dominik Linowski. Do sieci trafiły już pierwsze fragmenty publikacji. Gwiazda Kuchennych rewolucji przedstawi swoją drogę na szczyt. Zdradzi, że trudności mobilizowały ją do tego, by dać z siebie wszystko:

Nie jestem teflonowa ani niezatapialna, nadal nie czuję się pewnie, wzbijając się do kolejnego lotu sama, wciąż zabieram pasażerów na gapę i wbrew pozorom wciąż mam sporo wrażliwych, nieosłoniętych przed ciosami miejsc. Ale nie chcę się całkowicie zahartować na ból, bo wierzę, że tylko nieobciążona żalem, złością czy zawiścią mam szansę znowu wzbić się do wysokiego lotu. Nie mieściło mi się to w głowie – trzy lata wcześniej byłam zamożną, niezależną finansowo kobietą z dużym domem w Madrycie, rozpoznawalnym nazwiskiem i bez jakichkolwiek przyziemnych trosk, a teraz zaczynam mozolną wspinaczkę na szczyt niemal od początku. Nigdy jednak nie miałam w zwyczaju załamywać się i biadolić, trudności tylko mobilizowały mnie do działania, problemy sprawiały, że chciałam udowodnić całemu światu i sobie samej, że nie ze mną takie numery – czytamy na stronie gesslermagda.pl

Nie zabraknie też wątków związanych z kulinariami. Magda Gessler ujawni, że nic nie sprawia jej tyle radości, co dopasowywanie i odpowiednie układanie elementów:

Nic nie sprawiało mi większej radości niż wymyślanie, jak wszystko powinno wyglądać i działać, planowanie, zbieranie komponentów, dopasowywanie i odpowiednie ich układanie. Uwielbiałam te momenty, zanim wszystko zaczynało działać jak w zegarku, kiedy dopiero sprawdzałam w praktyce swoje pomysły, korygowałam je i stroiłam do wymogów rzeczywistości. Moment chwały przychodzi, gdy orkiestra po raz pierwszy zabrzmi tak, jak się tego oczekuje, a chwila spokoju – gdy umie to powtórzyć. Czułam potrzebę nieustannego rozwoju, ciągłe pragnienie kreatywności i parcia do przodu.

Gwiazda Kuchennych rewolucji wyjawi, że jej misją jest przywrócenie blasku i odczarowanie polskiej kuchni. Chce pokazać, że „składa się na nią nie tylko kiełbasa i kotlet schabowy”:

Dwudziesty wiek to przecież okres, w którym Polacy dużo częściej martwili się, co jeść, a nie – jak jeść. Zniknęła więc także umiejętność czerpania radości z bycia razem przy stole. Zależało mi, żeby rodacy przypomnieli sobie o naszych wspaniałych tradycjach kulinarnych. Cóż, mój patriotyzm jest może specyficzny, ale naprawdę żarliwy.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż książki, którą można kupić w trzech wersjach: w miękkiej oraz w twardej okładce, a także z imienną dedykacją i podpisami autorów. Premierę autobiografii Magdy Gessler zaplanowano na 16 czerwca.


Magda Gessler wydaje autobiografię

Magda Gessler wydaje autobiografię

Dorota Szczepańska w teledysku Magdaleny Tul

Dorota Szczepańska w teledysku Magdaleny Tul

Jak w latach 90. wyglądała Magda Gessler?

Jak w latach 90. wyglądała Magda Gessler?

Komentarze

  • Gość pisze:

    Kto by to czytał? Szkoda czasu na czytanie wypocin tak wulgarnej baby. Jest tyle pięknych, wartościowych książek do przeczytania.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×