Szukaj

Maffashion niedawno została mamą, teraz pokazała twarz synka. Miny chłopca są rozbrajające!

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instastory opublikowała nagranie, na którym pokazuje synka. Chłopiec z każdym dniem jest coraz bardziej uroczy. Spójrzcie tylko na jego miny. 

Maffashion i Sebastian Fabijański początkowo ukrywali swój związek. Chociaż kolorowa prasa publikowała ich wspólne zdjęcia, sami zainteresowani bardzo długo nie wypowiadali się na ten temat. Krótko po tym jak potwierdzili swoją relację, tabloidy zaczęły donosić o ciąży blogerki. Ta nie reagowała jednak na zaczepki.

Tuż przed porodem gwiazda zdecydowała, że podzieli się tą radosną wiadomością. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedziała o powodach swojej decyzji:

To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Maffashion pokazała twarz synka. Jak wygląda chłopiec?

Syn Maffashion przyszedł na świat 10 września, o czym dumni rodzice poinformowali świat tydzień później. Od tego momentu nie ukrywają swojego szczęścia. Blogerka na swoim Instagramie opublikowała kilka uroczych postów, w których chłopczyk odgrywał główne role. Pokazała m.in. karmienie skoro świt, a także rozkoszne wideo, którym pochwaliła się w dniu urodzin. W opisie zaznaczała, że ten dzień jest dla niej wyjątkowy:

22.09.2020 tb/now Bez wątpienia najpiękniejszy prezent! #BDAYGIRL #goodvibes

Na kolejne nagranie, na którym pojawia się chłopiec, internauci nie musieli długo czekać. W niedzielne popołudnie Maff podzieliła się filmikiem, na którym chłopczyk leży w łóżeczku. Miny, które robi, są zachwycające.

Maffashion pokazała nowe nagranie, na którym widać jej synka

Maffashion pokazała nowe nagranie, na którym widać jej synka

Gwiazda sieci nie tylko pochwaliła się dzieckiem, ale także poinformowała internautów, że dwa tygodnie po porodzie wraca do pracy. Podzieliła się kulisami jednej z sesji zdjęciowej, na której potrzeby pozuje w różowej kreacji.

Internauci są zachwyceni wyglądem blogerki. Trudno się im dziwić. Świeżo upieczona mama wygląda świetnie!


maffashionMaffashion pokazała nowe nagranie, na którym widać jej synka

Maffashion pokazała nowe nagranie, na którym widać jej synka

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×