Szukaj

Maffashion uczciła urodziny serią filmów. Nagranie z synkiem rozczula, ale to wideo z tortem nieźle rozbawiło fanów

Maffashion

Maffashion

Maffashion świętuje 33. urodziny, które uczciła nowym postem na Instagramie. Opublikowała wspominkowe filmiki, podzieliła się rozkosznym nagraniem z synkiem. Internauci są oczarowani. 

Maffashion bardzo długo ukrywała, że wraz z Sebastianem Fabijańskim zostaną rodzicami. Chociaż internauci od dawna pisali, że blogerka jest w ciąży, ta nie reagowała na zaczepki. Tuż przed porodem postanowiła jednak potwierdzić, że zostanie mamą. O powodach swojej decyzji opowiedziała w Dzień Dobry TVN:

To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Maffashion pokazała nowe wideo z synkiem. Rozkoszny widok

Maffashion i Fabijański zostali rodzicami 10 września, o czym poinformowali kilka dni później. Świeżo upieczona mama od tego momentu opublikowała kilka zdjęć związanych z dzieckiem i porodem. Pokazała m.in. fragment wyprawki, karmienie skoro świt, a także pochwaliła się brzuchem dziesięć dni po porodzie.

Blogerka kolejny post, w którym pojawia się chłopiec, opublikowała we wtorkowe południe. Okazja była szczególna — Julia Kuczyńska skończyła 33 lata. Z tej okazji udostępniła archiwalne filmiki, a także pochwaliła się nowym nagraniem z dzieckiem. Uważa, że tegoroczne urodziny są najpiękniejsze ze wszystkich:

22.09.2020 tb/now Bez wątpienia najpiękniejszy prezent! #BDAYGIRL #goodvibes

Internauci błyskawicznie zareagowali na post. Część osób zachwyca się dzieckiem, innych rozbawiło nagranie, na którym Julia kładzie głowę na torcie:

  • Wszystkiego najlepszego kochana!!! Drugi filmik jest mega rozczulający.
  • Wszystkiego co najpiękniejsze — chociaż na filmiku widzę, że już to masz! Zdrowia dla Was i pełni miłości i turbo radości z każdego dnia razem.
  • Wszystkiego najwspanialszego!! Nie zmieniaj się, bądź zdrowa, szczęśliwa i otoczona miłością najbliższych. Wspaniałego dnia!!
  • Uwielbiam pierwsze nagranie. Jest mega śmieszne.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do wpisów i życzy blogerce samych wspaniałych chwil.


Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion karmi synka

Maffashion karmi synka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×