Szukaj

Madzia po rozstaniu z Olehem pokazała się w samej bieliźnie. Od razu posypały się propozycje od adoratorów

Madzia Wójcik po rozstaniu z Olehem

Madzia Wójcik po rozstaniu z Olehem

Madzia Wójcik kilka dni temu poinformowała o rozstaniu z Olehem. Celebrytka na rozstanie zareagowała bardzo emocjonalnie. Postanowiła jednak zapomnieć o trudnych chwilach i zrelaksować się w promieniach tropikalnego słońca. 

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się na planie programu Big Brother. Ich uczucie rodziło się na oczach telewidzów. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata zakochani udowodnili, że ich związek jest prawdziwy. Para pokazywała się razem na branżowych imprezach. Zakochani zdecydowali się także razem zamieszkać. Wydawało się, że ta miłość kwitnie. Madzia twierdziła, że nawet kwarantanna, która odbiła się na wielu związkach, nie zdołała ostudzić ich uczucia.

Myślę, że nasz związek zdał test. Chociaż wiadomo, czasami się człowiek nudził. Ja nie lubię się nudzić, więc zawsze wymyślałam sobie dodatkowe zajęcia. Dzwoniłam do znajomych na różnych social mediach. Starałam się ten czas spędzić kreatywnie. Jeżeli chodzi o Olo, wszystko jest tak samo, jak było. Nic się nie zmieniło – pochwaliła się w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety uczucie Madzi i Oleha nie przetrwało próby czasu. Kilka dni temu media obiegła wiadomość, ze gwiazdy programu Big Brother rozstały się. Na instagramowym profilu celebrytki pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym zwróciła się do swojego byłego partnera.

Drogi Olo, oddałam Ci całe moje serce, całą siebie, wszystko to, co miałam i nigdy nie spojrzałam na inną osobę (…). Odkrywałam coraz więcej niepokojących sytuacji na to, że nie traktujesz mnie poważnie, ale wciąż sobie wszystko usprawiedliwiałam. Po czasie przyznałeś, że nie kochasz mnie już jak partnerkę, lecz tylko jak przyjaciółkę.

Była dziewczyna Oleha bardzo przeżyła to co się stało, a swoje złamane serce postanowiła wyleczyć wyjazdem na Mykonos.

Madzia Wójcik leczy złamane serce na Mykonos

Madzia Wójcik na rozstanie z Olehem zareagowała bardzo emocjonalnie. Postanowiła jednak dłużej nie rozpamiętywać tego co się wydarzyło i razem z przyjaciółmi wypocząć na pięknej wyspie Mykonos. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w skąpym stroju kąpielowym i prezentuje w pełnej okazałości swoje kobiece krągłości.

Madzia Wójcik na Mykonos

Madzia Wójcik na Mykonos

Zdjęcie Madzi skąpym bikini bardzo rozpaliło wyobraźnię męskiej części jej obserwatorów. Pod postem nie brakuje kokietujących ją mężczyzn.

  • Super widok, super ciało, super foteczka.
  • Grecka bogini. Widać, że słoneczko i wypoczynek Ci służy.
  • Madziu wyglądasz bosko.
  • Jakie obłędne ciało!
  • Obłędne zdjęcie. Słoneczko Ci służy.
  • Ciało bogini, może się umówimy?

Zdaje się, że Madzia chce jak najszybciej zapomnieć o swoim związku. Mamy nadzieję, że greckie słońce, chociaż na chwilę zdoła ukoić jej złamane serce.


Madzia Wójcik na Mykonos

Madzia Wójcik na Mykonos

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×