Maciej Orłoś rozgrzał media metamorfozą na Wodeckiego. Wywołał taki szał, że musiał zabrać głos. To dopiero niespodzianka

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś zaprezentował wczoraj bujną czuprynę. W mig jego nowa fryzura stała się gorącym tematem w mediach. Dziś zdradził szczegóły metamorfozy.

Maciej Orłoś był swego czasu jedną z największych gwiazd TVP. Na antenie zadebiutował w 1991 roku. Wtedy właśnie zaczął prowadzić Teleexpress. Dziennikarz wykazywał się niezwykłym profesjonalizmem i charyzmą. Pięć lat temu postanowił odejść z Telewizji Polskiej. Nie oznacza to jednak, że zakończył pracę w dziennikarstwie. Przeniósł jedynie swoją działalność do internetu. W 2018 roku otworzył własny kanał na YouTube, na którym komentuje najważniejsze wydarzenia w kraju. Poza tym prowadzi również własną audycję w radiu Nowy Świat.

Dziennikarz idealnie łączy pracę zawodową z życiem prywatnym. Owocem jego drugiego małżeństwa jest dwóch synów – Rafał i Antoś. Mężczyzna z czasem związał się z Joanną Twardowską-Orłoś. Para również doczekała się potomstwa. Żona urodziła mu Kubę oraz Melanię.

Maciej Orłoś zaskoczył metamorfozą

Maciej Orłoś zszokował w czwartek wszystkich swoją metamorfozą. Dziennikarz na Instagramie opublikował zdjęcie, które opatrzył wymownym podpisem:

Tak się słuchajcie wkurzyłem, całą tą sytuacją polityczną, że postanowiłem zmienić image – na znak protestu. Jest OK, czy ścinamy?

Wielu zastanawiało się, jakim cudem z krótkich włosów, nagle na jego głowie zawitała pokaźna czupryna. Internauci byli zachwyceni przemianą. Niektórzy porównywali go nawet do różnych gwiazd:

  • Troszkę taki Wodecki, może Pan coś zaśpiewa do tego?
  • Jest ok. Chociaż przyznam – w pierwszej chwili myślałam, że to zdjęcie Pawła Królikowskiego kilka lat wstecz.
  • Jak Elton John uściski.

Maciej Orłoś przyznał się do żartu

Dzisiaj dziennikarz rozwiał wszelkie wątpliwości. Opublikował nagranie, na którym złożył życzenia i… zaprezentował się w swojej dawnej fryzurze:

No nie mam długich włosów, to był żart, okej? Ale nawet z krótkimi włosami, chcę Wam złożyć życzenia w tym zimowym anturażu, który oby potrwał jak najdłużej. Kochani z okazji świąt, życzę Wam wesołych świąt. Spokojnych, zdrowych i zadowolonych. Wszystkiego dobrego.

Wolicie Macieja Orłosia w długiej, czy krótkiej fryzurze?


Maciej Orłoś w długich włosach

Maciej Orłoś w długich włosach

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś - TeleKamery 2018

Maciej Orłoś - TeleKamery 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×