Maciej Orłoś i jego żona przeżyli tragedię. Ewa Orłoś opowiedziała o stracie dziecka. „Wyłam jak zwierzę”

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś

Maciej Orłoś i jego była żona, Ewa Orłoś, mają za sobą niewyobrażalną tragedię. O stracie dziecka i śmierci klinicznej kobieta opowiedziała w wywiadzie.

Przed obecną małżonką, Joanną Twardowską-Orłoś, Maciej Orłoś miał dwie żony. Pierwszą była aktorka Monika Jóźwik, ale ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Inaczej było z drugą partnerką dziennikarza. Połączyła ich podobno wielka miłość, której owocem był ich syn, Rafał.
Jednak chcieli mieć kolejne dzieci. Niestety druga ciąża Ewy Orłoś zakończyła się tragicznie. Oboje bardzo to przeżyli. O traumatycznych wydarzeniach z przeszłości kobieta opowiedziała w wywiadzie. Sam dziennikarz nie opowiada o życiu prywatnym i stroni od rozmów na osobiste tematy.

Ewa Orłoś o stracie dziecka. Co powiedziała była żona Macieja Orłosia?

Ewa i Maciej Orłoś marzyli o stworzeniu dużej rodziny. Mieli już syna Rafała, kiedy okazało się, że kobieta jest w ciąży. Niestety drugie dziecko żyło zaledwie dwa tygodnie. Jego śmierć wstrząsnęła małżonkami, a także odbiła się na ich związku.

Skulona w kącie pod prysznicem nie płakałam, ale wyłam jak zwierzę – powiedziała Ewa Orłoś w Oliwii.

Małżonkowie zdecydowali się na jeszcze jedną próbę. Kolejna ciąża była trudna.

By uratować dziecko, musiałam leżeć plackiem. A najgorsza była świadomość, że przez to wszystko muszę przejść sama. Czułam, że Maciek oddalił się ode mnie, bo jego wizyty były coraz rzadsze – wspominała ówczesna żona dziennikarza.

Nie wszystko potoczyło się, jak powinno. Ewa Orłoś miała rozległy krwotok, więc do porodu doszło miesiąc przed terminem. Antoni, drugi syn pary był zdrowy, ale jego matka zapadła w śmierć kliniczną. Lekarzom udało się ją uratować, ale po wybudzeniu okazało się, że doznała paraliżu, z którym do dzisiaj się zmaga. Cała ta sytuacja mocno wpłynęła na małżeństwo Orłosiów. W końcu zdecydowali się rozstać.

Maciej odnalazł spokój u boku trzeciej żony. Wraz z Joanną, dziennikarką i właścicielką firmy PR doczekali się dwojga dzieci – córki Melanii i syna Kuby.


Ewa Orłoś

Ewa Orłoś

Macej Orłoś i Antoni Orłoś w Dzień Dobry TVN

Macej Orłoś i Antoni Orłoś w Dzień Dobry TVN

Maciej Orłoś - TeleKamery 2018

Maciej Orłoś - TeleKamery 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×