Maciej Dowbor miał wypadek. Zdjęcie sporej rany opublikował w sieci. Polała się krew

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor miał niefortunny wypadek. Dziennikarz opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać sporego guza i rozcięcie. Nie wygląda to zbyt dobrze.

Maciej Dowbor od kilkunastu już lat jest jedną z flagowych gwiazd stacji Polsat. Na samym początku swojej kariery sprawdzał się doskonale jako gospodarz programów publicystycznych. Z czasem zaczął jednak robić karierę w rozrywce. Stał się jednym z prowadzących największe imprezy organizowane przez stację, oraz gospodarzem Got to Dance. Tylko taniec. Od 2014 roku regularnie możemy oglądać go na małym ekranie, jako prowadzącego wielki hit Twoja twarz brzmi znajomo. Tam tworzy świetny duet ze swoim przyjacielem Piotrem Gąsowskim. Panowie wiele razy ,tak samo, jak gwiazdy uczestniczące w show, próbowali swoich sił na scenie w odpowiedniej charakteryzacji.

Dziennikarz oprócz wielkiej kariery ma też bardzo udane życie rodzinne. Od wielu już lat jest związany z aktorką Joanną Koroniewską. Małżonkowie tworzą nie tylko jedną z najpiękniejszych, ale także najbardziej zabawnych par w rodzimym show-biznesie. Bardzo prężenie prowadzą swoje kanały w social mediach, a podczas pandemii zaczęli urządzać słynne już w sieci Domówki, na które zapraszają inne gwiazdy. Zabawne wywiady szybko podbiły serca fanów.

Maciej Dowbor pochwalił się zdjęciem sporej rany

Rodzina Dowborów na bieżąco informuje fanów o tym, co dzieje się w ich życiu. Maciek i Joasia znani są z ogromnego poczucia humoru i jeszcze większego dystansu do siebie, czym szybko zaskarbili sobie sympatię fanów. Dziennikarz niestety nie rozpoczął majówki zbyt szczęśliwie, czym nie omieszkał pochwalić się w sieci. Na jego profilu znalazło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, że nie tylko nabił sobie sporego guza, ale również rozciął czoło, z którego polała się krew.

Całą sytuację oczywiście obrócił w żart i przytoczył zabawną anegdotę związaną ze swoją raną. Okazuje się, że jego córka Janina jest zachwycona urazem swojego taty, ponieważ przypomina teraz słynnego czarodzieja z książek dla młodzieży – Harry’ego Pottera. Maciek od razu przyznał sobie również tytuł „Dzbana roku”.

Niniejszym ogłaszam, że Tytuł Dzbana Roku możemy przyznać już w 2. maja i stałem się dumnym zdobywcą tej prestiżowej nagrody. Ale najpierw zgadnijcie jak to się stało??? Generalnie mam sporego guza i centymetrowe rozcięcie przez co moje czoło już nigdy nie będzie tak piękne i gładkie jak niegdyś. Aha – moja córeczka Janeczka jest zachwycona i uważa, że to nie przypadek. Bo moja rana przypomina jej bliznę Harry’ego Pottera, a dziś podobno jest Dzień Bitwy o Hogwart… cokolwiek to oznacza. Tak więc ja trochę cierpię ku uciesze mojej latorośli. Podobno w tym dniu Harry zabił Lorda Voldemorta? #rana #doweselasięzagoi

Internauci szybko skomentowali całe zajście i chórem zgadzają się z Janiną – im również rana Maćka przypomina słynną bliznę Harry’ego Pottera. Coś czujemy, że starsza córka Joasi i Maćka zdecydowanie odziedziczyła sporą dawkę dobrego humoru po swoich rodzicach.


Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×