Szukaj

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor świętują sukces córki. 11-letnia Janina już robi międzynarodową karierę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zazwyczaj chronią prywatność swoich córek. Dzisiaj zrobili wyjątek. Postanowili pochwalić się wielkim sukcesem starszej córki. Janina już robi muzyczną karierę. 

Maciej Dowbor i jego żona Joanna Koroniewska stanowią jedna z najbardziej medialnych par w rodzimym show-biznesie. Małżonkowie bardzo prężnie działają w social mediach, a na prowadzonych przez nich kanałach codziennie pojawiają się nowe treści. Odkąd zaczęła się pandemia, nie pozwalają fanom się nudzić. Już podczas wiosennej kwarantanny przygotowali szereg atrakcji, dzięki którym umilali swoim obserwatorom czas, który zmuszeni byli spędzić w domu. Uczestniczyli w czytaniu bajek dla dzieci, czy akcji, która została nazwana Instanocka. Największym powodzeniem cieszy się jednak Domówka u Dowborów, podczas której przeprowadzają rozmowy z innymi gwiazdami. Nie brakuje tutaj zabawnych sytuacji i sporej dawki dobrego humoru.

Jakiś czas temu małżonkowie ruszyli także z własnym kanałem na You Tube – Dowbory Be Happy. Ich nagrania zdecydowanie są w stanie poprawić każdemu humor. Małżonkowie przekomarzają się ze sobą i nie szczędzą kąśliwych uwag pod swoim adresem. Wszystko to jednak robią z wielkim smakiem i klasą. Asia i Maciek sporo mówią o życiu codziennym i swoich wzajemnych relacjach. Cały czas jednak bardzo troszczą się o prywatność dwóch córek.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska chwalą się wielkim sukcesem córki

Małżonkowie pobrali się w 2014 roku i od tamtej pory stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Chociaż uwielbiają sobie dokuczać, to zawsze udowadniają, że oprócz ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie łączy ich jeszcze większa miłość. Dowborowie wychowują wspólnie dwie córeczki. Starsza z nich – Janina, w tym roku skończy 12 lat. Młodsza Helenka już za kilka dni będzie obchodziła swoje trzecie urodziny.

Córki znanej pary często goszczą na profilach społecznościowych rodziców, ale nigdy nie pokazali oni jeszcze twarzy swoich pociech. Postanowili jednak podzielić się wielkim sukcesem starszej córki. Okazuje się, że Janina jest bardzo utalentowanym muzykiem i ma na swoim koncie już kilka sukcesów.

Dziś mamy powody do oblewania sukcesu! Szampan (dla dzieci) będzie się u nas lał strumieniami. Nigdy nie sądziłem, że sukcesy dzieci mogą dawać rodzicom aż tyle satysfakcji!!! Jak wiecie, chronimy prywatność naszych córek i nie zdradzamy szczegółów z ich życia. Dlatego też nigdy nie chwaliliśmy się osiągnięciami naszej starszej Janiny, która od 6 lat uczęszcza do Szkoły Muzycznej 1 stopnia w klasie fletu. Jednak są takie momenty, kiedy duma rodzicielska, ale też chęć docenienia naszego dziecka jest silniejsza, szczególnie, że zasłużyło na to swoją ciężką i konsekwentną pracą. Dlatego ze wzruszeniem chciałbym się pochwalić, że nasza starsza córka Janina Nina Dowbor na przestrzeni kilkunastu dni zajęła 1. miejsce w dwóch prestiżowych konkursach muzycznych- jednym ogólnopolskim, a drugim międzynarodowym (w Estonii) z udziałem młodych muzyków z całego świata. Córeczko – jestesmy z Ciebie dumni. Wielkie podziękowania dla Pani Profesor Beaty Kierzkowskiej za ogrom pracy włożony w edukacje naszego dziecka – pochwalił się na Instagramie.

Podobny post na swoim profilu zmieściła także Joanna Koroniewska, która tak samo jak mąż ogromnie cieszy się z sukcesów córki. Za radą Piotra Gąsowskiego postanowiła pochwalić się osiągnięciami Janiny.

Kochani. W tym miejscu bardzo często mówię o sobie, właściwie zazwyczaj, ale dziś muszę się pochwalić. Ostatnio uświadomił mi to @piotr.gasowski.official – że mamy prawo mówić o sukcesach swoich dzieci!! To mój pierwszy raz, mimo, że sukcesów i nagród muzycznych dotychczas było wiele, ale ciężka praca i determinacja jak widać, przynosi efekty. Moja mała córeczka, JANKA DOWBOR, uczennica @zpsm_nr1, nasza flecistka dzisiaj otrzymała 1 miejsce w dużym konkursie międzynarodowym w Estonii, a dwa tygodnie temu 1 miejsce na Konkursie w Polsce, w którym startowało ok. 170 dzieci!!! Bardzo dziękujemy pani profesor Beacie Kierzkowskiej za wiarę i wsparcie!! Jestem taka dumna. Bardziej niż z jakichkolwiek własnych sukcesów. Jeśli chcecie, możecie jej napisać w komentarzach coś miłego. Na pewno jej przekażę.

Pod obydwoma postami natychmiast pojawiły się komentarze od fanów. Oczywiście gratulują oni dumnym rodzicom, tak zdolnej córki. Wielu internautów wyraziło także całkowite poparcie, dla ich decyzji o tym, by cieszyć się publicznie sukcesami swojej pociechy.

Niewiele osób wie, ale Janina ma już za sobą filmowy debiut. Córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora podkłada głos małej Elsy w bajce Kraina Lodu 2. 11-latka małymi krokami wkracza do świata show-biznesu.


Maciej Dowbor z córką Janiną

Maciej Dowbor z córką Janiną

Janina Dowbor

Janina Dowbor

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Czy to jedna z najpiękniejszych par polskiego show biznesu? Moze z 10 lat temu. Bez przesady.

 • gosia pisze:

  Brawo , gratulacje.

 • znam to uczucie pisze:

  Gratuluję serdecznie. Piękna sprawa, gdy dziecko ma TAAAAAKiE duże sukcesy. Boże jak bardzo chce się żyć! Wszystkie trudy i zwątpienia przestają istnieć. Brawo Janulko!

 • Gośćmniejnienzeero pisze:

  Oni sa tak paskudni, ze trudno patrzec.Chodzi nie tylko o wyglad ale cechy charakteru.
  To olbrzymie parcie na popularnosc (dalej na kase), prymitywne, prostackie zachowanie,
  poczucie humoru i te wiecznie otwaqrte japy. OCHYDA.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×