Młodziutka córka Madonny wychodzi za mąż! Zagraniczne media ujawniły pierwsze szczegóły na temat ślubu Lourdes

Madonna ślub córki

Madonna ślub córki

Madonna będzie miała niedługo ręce pełne roboty! Przed artystką wyzwanie jakiego nie miała nigdy wcześniej. Będzie musiała zorganizować córce wesele! Skąd u 23-latki taki pośpiech? Czyżby była w ciąży?

Madonna skupia się w ostatnim czasie na promocji swojej nieudanej płyty. Robi wszystko co w jej mocy, by uratować wydawnictwo, a sprzedaż nie była zbyt słaba. Zgodziła się nawet na udział w tegorocznej Eurowizji, podczas której dała żenujący występ, pokazując, że formę sprzed lat straciła już dawno. W najbliższych miesiącach będzie musiała chyba zmienić plany i zaprzestać koncertować, bowiem jej córka wychodzi za mąż!

Lourdes i Johnatan są bardzo zakochani. Wszyscy myślą, że są dla siebie idealni – donosi zagraniczna prasa.

23-latka spotyka się z ukochanym od dwóch lat i nie widzą poza sobą świata. Na ich związek bardzo dobrze wpływa zapewne to, że kibicuje im matka dziewczyny:

Madonna aprobuje związek i cieszy się szczęściem córki – zdradza informator Radar Online.

Cóż, nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko pogratulować Lourdes i jej partnerowi, a Madonnie życzyć powodzenia w organizacji przyjęcia. W końcu kto jak kto, ale ona potrafi zrobić z niczego coś ekstra! Myślicie, że zaśpiewa na scenie dla młodej pary? Może lepiej niech skorzysta z tego, że ma dużo pieniędzy i opłaci lepszą od siebie wokalistkę na występ dla młodej pary. 😉

Zobacz: Na Oscarach 2019 doszło do historycznego pojednania! Lady Gaga pogodziła się z Madonną i od razu trafiły do łóżka! Jest zdjęcie!

Zobacz: Madonna – teledysk “Medellin”. Sceny w łóżku z gorącym przystojniakiem to jakiś obłęd [WIDEO]


Lourdes Leon, córka Madonny

Lourdes Leon, córka Madonny

Lourdes Leon - Converse

Lourdes Leon - Converse

Lourdes Leon, córka Madonny, jest modelką

Lourdes Leon, córka Madonny, jest modelką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×