Szukaj

60-letnia Madonna fałszowała jak Mandaryna, ale i tak rozwaliła całą Eurowizję! Izrael oniemiał na jej widok! [WIDEO]

Występ Madonny na Eurowizji 2019 był największą atrakcją finałowego koncertu. Królowa Popu w Tel Awiwie zaśpiewała dwie piosenki, za które zgarnęła ponad milion złotych. Chociaż nieco fałszowała, dostała gigantyczny aplauz! Tak się robi show!
Madonna Eurowizja 2019

Finał Eurowizji 2019 obfitował w wiele emocji, ale bez wątpienia największą atrakcją wieczoru był występ Madonny. Do ostatniej chwili nie wiadomo było, czy Królowa Popu stanie na scenie w Tel Awiwie. Dopiero w środę, na dwa dni przed koncertem finałowym, wszystko stało się jasne. Organizatorzy wydarzenia podpisali kontrakt z gwiazdą opiewający na kwotę ponad milion złotych (milion szekli) za wykonanie dwóch piosenek.

Gościnny występ Madonny na Eurowizji 2019 był możliwy dzięki żydowskiemu miliarderowi, który mieszka w Kanadzie i swój majątek przeznaczył na wydarzenia kulturalne i sportowe promujące Izrael na świecie.

View this post on Instagram

Midnight RIDIN in Tel Aviv ????????????. FUTURE ……….come get life! @quavohuncho #future #madamex

A post shared by Madonna (@madonna) on

Występ Madonny na Eurowizji 2019

Madonna na Eurowizji 2019 zaprezentowała swój doskonale znany publiczności hit Like A Prayer oraz najnowszy singiel Future w duecie z Quavo promujący jej nową płytę Madame X (premiera 14 czerwca). Publiczność w Tel Aviv Expo była wyraźnie podniecona obecnością amerykańskiej legendy muzyki, chociaż ta niemiłosiernie fałszowała – niczym Mandaryna na festiwalu w Sopocie. Mimo nieczystości gwiazda dostała największy aplauz, a swoim show przyćmiła wszystkich 26 finalistów i gości specjalnych. Przy Madonnie nawet ubiegłoroczna zwyciężczyni Eurowizji – Netta – wypadła blado. Piosenkarka do stolicy Izraela zabrała 60-osobową ekipę.

Występ Madonny na Eurowizji 2019 w czasie przeznaczonym na oddawanie głosów (tzw. Interval Act) obejrzało ponad 200 milionów widzów na całym świecie. Szacuje się, że dokładnie tyle osób miało włączone odbiorniki telewizyjne w chwili, w której występowała ikona muzyki.

Warto dodać, że Madonna jest drugą gwiazdą światowego formatu, która zaśpiewała podczas Eurowizji. W 2016 roku publiczność miała okazję obejrzeć show Justina Timberlake’a zobacz tutaj.

Ciekawe, kogo zobaczymy w kolejnych latach?

Zobacz: Seksskandal na Eurowizji 2019! Faworyt konkursu gwiazdą filmów porno! Robił wszystko, by usunąć te ujęcia z sieci!

Zobacz: Eurowizja 2019: Islandia z Hatari faworytem do zwycięstwa! O czym śpiewają?

Zobacz: Odmieniona Conchita Wurst sensacją półfinału Eurowizji 2019! Jeszcze lepsze wcielenie zaprezentowała na Instagramie!


Beyonce czy Madonna – kogo wolisz?

×