Szukaj

Zamieszanie z występ Madonny na Eurowizji 2019! Wystąpi czy nie? Znamy oficjalną decyzję

Madonna Eurowizja 2019

Madonna Eurowizja 2019

Już w sobotę 18 maja odbędzie się wielki finał Eurowizji 2019. Występ Madonny jeszcze do wczoraj stał pod znakiem zapytania. Głos wreszcie zabrała sama artystka. Jej słowa rozwiały wszelkie wątpliwości.

Konkurs Piosenki Eurowizji to organizowana corocznie od 1965 roku impreza muzyczna skupiająca przedstawicieli publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców. Historia występów polskiej reprezentacji w konkursie Eurowizji sięga aż 1994 roku, kiedy to Edyta Górniak zajęła drugie miejsce z piosenką To nie ja w finale w Dublinie.

Tegorocznym reprezentantem Polski jest wykonujący muzykę folkową zespół Tulia w składzie: Tulia Biczak, Joanna Sinkiewicz, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka.

Od tygodni plotkowało się, że gwiazdą, która wystąpi podczas wielkiego finału będzie Madonna. Jeszcze wczoraj jej występ stał pod znakiem zapytania, ponieważ artystka nie podpisała jeszcze oficjalnego kontraktu. Królowa popu nie mogła dłużej trzymać swoich fanów w niepewności i zabrała w tej sprawie oficjalne stanowisko.

Polityka nie jest w stanie sprawić, że przestanę śpiewać, tak jak nie przestanę otwarcie mówić o łamaniu praw człowieka na całym świecie. Serce mi pęka za każdym razem, gdy słyszę o niewinnych ofiarach w tym regionie i o przemocy kontynuowanej w imię politycznych celów osób, które czerpią korzyści z tego odwiecznego konfliktu. Mam nadzieję, że wyrwiemy się wkrótce z tego zaklętego koła zniszczenia i podążymy nową ścieżką pokoju – wyznała Madonna

Jak donosi agencja Reuters, artystka wyląduje w Tel Awiwie już jutro. Gwiazda tego formatu doskonale wie, jak zadbać o odpowiednią oprawę i wraz z nią przyjedzie cała świta tancerzy, chór oraz załoga dbająca o ustawienie oświetlenia i odpowiednią akustykę podczas wielkiego finału Eurowizji 2019.

Jak donoszą plotki, cały sprzęt jest już na miejscu w tym podnośnik, schody oraz najwyższej klasy oświetlenie. Czyżby kwestia podpisania kontraktu była tylko formalnością?

Transmisja Eurowizji 2019 w internecie

Zarówno transmisji z pierwszego dnia półfinałów, jak i z drugiego nie zabraknie w polskiej telewizji. Zmagania zespołów na żywo będzie można oglądać o godzinie 21:00 na kanale TVP 1. Konkurs potrwa do około 23:20. Prowadzona będzie także transmisja online. Półfinały za darmo będzie można obejrzeć na stronie eurowizja.tvp.pl oraz na oficjalnym kanale Eurovision na YouTube.

Zobacz też: Madonna – teledysk „Medellin”. Sceny w łożku z gorącym przystojniakiem to jakiś obłęd [WIDEO]

Zobacz też: Syn Małgorzaty Rozenek ma problem w rówieśnikami przez in vitro? Odpowiedź chłopca daje do myślenia!

Zobacz: Eurowizja 2019: Tulia na ceremonii zaskoczyła wszystkich! Zobaczcie jak wyglądała reprezentacja Polski w Izraelu!

 


Madonna - MTV VMA 2018

Madonna - MTV VMA 2018

Madonna kończy 60 lat

Madonna kończy 60 lat

Madonna kończy 60 lat

Madonna kończy 60 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×