Szukaj

Tak Liam Hemsworth zareagował na wyznanie miłości Miley Cyrus. Już nie ma wątpliwości, że do siebie nie wrócą

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Miley Cyrus w jednym z wywiadów zdradziła, że nadal kocha męża, choć nie są razem. Jak Liam Hemsworth zareagował na to osobliwe wyznanie i dlaczego nie widzi siebie u boku byłej żony?

Miley CyrusLiam Hemsworth uchodzili za parę idealną. Gdziekolwiek się nie pojawili, błyskawicznie zwracali na siebie uwagę tłumów. Mimo wszystko ich związek nie przetrwał próby czasu. Zaledwie po siedmiu miesiącach małżeństwo ogłosiło separację.

Partnerzy nie podali oficjalnego powodu rozstania, jednak mówiło się, że wpływ na ich związek miało zachowanie piosenkarki. Ustalono, że nie chciała się ustatkować. Podobno Liam niemal od początku ich związku podkreślał, że bardzo zależy mu na tym, aby mieć dzieci, jednak jego zapału nie podzielała Cyrus, która chciała imprezować. Australijski aktor w jednym z wpisów na Instagramie potwierdził, że ich małżeństwo dobiegło końca.

Cześć wszystkim!
Zostawiam krótki wpis, w którym chcę powiedzieć, że Miley i ja niedawno rozstaliśmy się. Życzę jej zdrowia i szczęścia w przyszłości. Jest to nasza prywatna sprawa i nie komentowałem, ani komentować nie będę tej sytuacji w rozmowie z dziennikarzami i w środkach masowego przekazu. Wszelkie przypisywane mi cytaty są nieprawdziwe.

Liam Hemsworth odpowiedział na komentarz Miley Cyrus

Miley Cyrus po rozstaniu z mężem nie próżnowała. Krótko po rozstaniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że romansuje z amerykańską blogerką Kaitlynn Carter. Plotki głosiły, że to dla niej postanowiła zostawić męża. Tabloid Page Six donosił, że podczas gali MTV VMA 2019 zaraz po zejściu ze sceny nowa partnerka czule całowała Miley. Niestety i ta relacja nie okazała się trwała. Zaledwie miesiąc po tym wydarzeniu źródło donosiło, że kobiety ze sobą zerwały.

Po nieudanym związku z przyjaciółką wokalistka znalazła pocieszenie w ramionach Codyego Simpsona. Na początku tabloidy sugerowały, że ich związek jest tylko ustawką, jednak muzyk w wymowny sposób uciął spekulacje. Na Instastory udostępnił zrzut ekranu telefonu. Okazało się, że na tapecie miał ustawione zdjęcie Miley z dzieciństwa. Krótko po tym para zaczęła coraz częściej dodawać odważne zdjęcia we dwoje. Zagraniczne tabloidy donoszą, że ich związek miał rozpaść się kilka miesięcy temu.

Miley Cyrus nie może jednak zapomnieć o swoim mężu. W wywiadzie udzielonym w programie The Howard Stern Show artystka opowiedziała o swoim byłym małżeństwie. Podkreśliła, że nadal darzy aktora szczególnym uczuciem, jednak ich relacji nie da się już naprawić:

Naprawdę go kochałam i kochałam bardzo, bardzo, bardzo mocno i nadal kocham, zawsze będę kochać. Było jednak zbyt wiele konflitków. Kiedy wracam do domu, chcę być wspierana przez drugą osobę. Nie chce skupiać się na dramatach i na walkach.

Informator z otoczenia Liama zdradziła w rozmowie z TMZ, że aktor nie jest zły na Cyrus za to, co powiedziała. W rozmowie z bliską osobą miał powiedzieć, że nie ma jej za złe żadnego słowa, jakie padło w ostatnim wywiadzie pod jego adresem:

Liam Hemsworth nie jest zdenerwowany niedawnym wywiadem Miley, w którym powiedziała, że w ich małżeństwie było zbyt wiele konfliktów. Krótko po tym jak się rozstali, Liam był bardzo zraniony, ale teraz poszedł o krok dalej i związał się z Gabriellą Brooks.

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks

Liam Hemsworth i Gabriella Brooks

Informator wyjawił również, jak wygląda obecnie związek Hemswortha z nową partnerką:

Liam jest tradycjonalistą, a Gabriella podziela jego poglądy. Świetnie dogaduje się z jego rodziną. Ich związek jest łatwy i wiele ich łączy, między innymi wychowanie i pochodzenie.

Wszystko wskazuje na to, że szanse na powrót Liama i Miley do siebie są prawie zerowe.


Miley Cyrus pokazała zdjęcie ze ślubu z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus pokazała zdjęcie ze ślubu z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Liam Hemsworth i Miley Cyrus -  Vanity Fair Oscar Party 2018

Liam Hemsworth i Miley Cyrus

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×