Szukaj

Po latach spekulacji Miley ujawniła powód rozstania z mężem. Mówi, że wciąż go kocha, ale nie mogą być razem

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus wypowiedziała się na temat rozstania z mężem. Powiedziała, że chociaż dziś nie są już razem, nadal go kocha. Dlaczego więc się rozstali?

Miley Cyrus niedawno spotykała się z Australijczykiem Codym Simpsonem. Chociaż tabloidy zaczęły sugerować, że ich związek jest tylko ustawką, muzyk w wymowny sposób uciął wszystkie plotki. Na Instastory udostępnił zrzut ekranu telefonu. Na tapecie miał ustawione zdjęcie Miley z dzieciństwa. Potem para zaczęła zamieszczać coraz to bardziej odważne zdjęcia we dwoje.

Simpson udzielił też wywiadu dla The Sydney Morning Herald. Powiedział, że przy Miley nie musi nikogo udawać. Wreszcie może być w pełni sobą:

Ona jest taka kreatywna, inspirująca, szalenie niezależna i sama zachęca mnie również do bycia sobą. Oboje jesteśmy kreatywnymi osobami, które wspierają się w naszej pracy.

Partnerzy spędzili razem kwarantannę. Chociaż wydawałoby się, że to scementuje ich związek, doprowadziło do rozstania. Sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Dowodem na to, że są jednak prawdziwe, miała być nowa piosenka Cyrus. Śpiewa w niej o wygodzie życia singielki.

Miley Cyrus wciąż kocha byłego męża

Zanim Cyrus zaczęła się spotykać z Simpsonem, romansowała z Kaitlynn Carter. Plotki głosiły, że to właśnie dla niej zostawiła swojego męża Liama Hemswortha.

Miley zaledwie przez kilka miesięcy była żoną. Aktorzy wzięli ślub w tajemnicy i dopiero po fakcie poinformowali o nim świat. Pokazali zdjęcia zrobione w dniu ceremonii. Pobrali się tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia, a dokładniej 23 grudnia 2018 roku. Po siedmiu miesiącach małżeństwa piosenkarka złożyła wniosek o rozwód.

W jednym z ostatnich wywiadów, w programie The Howard Stern Show, Miley Cyrus opowiedziała o swoim byłym małżeństwie. Powiedziała, że z Liamem byli parą przez wiele lat, postanowili się zaręczyć. Wówczas wydarzyła się tragedia. Pożar dotarł do ich posiadłości w Malibu. Zarówno dom, jak i wszystkie cenne pamiątki spłonęły:

Byliśmy zaręczeni, nie wiem, czy kiedykolwiek myśleliśmy, że faktycznie się pobierzemy. Pożar naszego domu w Malibu bardzo wpłynął na nasze życia. Trauma negatywnie wpłynęła na mój głos. Byłam w RPA, nie mogłam wrócić do domu. Straciłam wszystko. Miałam nawet polaroidy Elvisa zrobione z pierwszego rzędu na jednym z jego koncertów, które dostałam od zaprzyjaźnionych starszych pań.

Cyrus dodała, że chociaż straciła wszystko, postanowiła zaryzykować i zalegalizowała związek z Liamem:

Miałam tak wiele i wszystko nagle zniknęło. Każda piosenka, którą napisałam, powstała w tym domu. Każde zdjęcie, które dali mi rodzice, wszystkie moje scenariusze, straciłam wszystko. I tak próbując poskładać to z powrotem, zamiast już wtedy sobie odpuścić, pobiegłam w kierunku ognia. Chociaż wiedziałam, że nie jest to właściwe, trzymałam się tego, co zostało z tego domu, czyli  mnie i jego.

Piosenkarka podkreśliła, że darzyła i nadal darzy aktora szczególnym uczuciem. W ich relacji powstały jednak przeszkody nie do przeskoczenia:

Naprawdę go kochałam i kochałam bardzo, bardzo, bardzo mocno i nadal kocham, zawsze będę kochać. Było jednak zbyt wiele konflitków. Kiedy wracam do domu, chcę być wspierana przez drugą osobę. Nie chce skupiać się na dramatach i na walkach.

Miley Cyrus powiedziała też, że decyzję o zakończeniu małżeństwa podjęła w momencie, w którym w pełni była trzeźwa.


Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus pokazała zdjęcie ze ślubu z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus pokazała zdjęcie ze ślubu z Liamem Hemsworthem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×