Koszmar. Do sieci trafiły zdjęcia spalonej willi Miley Cyrus. Aż przykro robi się od samego patrzenia

Miley Cyrus dom w Malibu po i przed pożarem

Miley Cyrus dom w Malibu po i przed pożarem

Dom Miley Cyrus po pożarze

Od kilku dni do mediów docierają bardzo niepokojące informacje – w Kalifornii rozpętał się niebezpieczny pożar, którego siła i rozpiętość każdego dnia rozszerza się na kolejne obszary. Wiele gwiazd, w tym Kim Kardashian czy Kourtney Kardashian musiało się ewakuować, by uciec przed katastrofą. Nie wszyscy mieli jednak szczęście.

Miley CyrusLiam Hemsworth stracili swój dom, który dzielili razem od kilku lat. Liam pokazał przerażające zdjęcie z miejsca, w którym jeszcze niedawno stała jego luksusowa willa i podzielił się poruszającym wpisem:

Tych kilka dni naprawdę złamało mi serce. To wszystko, co zostało z mojego domu. Napis „miłość”. Wiele osób w Malibu i otaczających je rejonach w Kalifornii straciło swoje domy, a moje serce kieruje się w stronę wszystkich, którzy zostali dotknięci przez pożar. Spędziłem wczoraj dzień w Malibu i uważam, że to niesamowite jak społeczeństwo spina się, by pomóc innym jak tylko może. Malibu jest silną społecznością i te wydarzenia tylko je umocnią. Jestem wdzięczny wszystkim cudownym miejscowym ludiom, którzy pomogli ugasić mniejsze pożary w mojej posiadłości. Kocham was. Kocham Malibu. Dziękuję wszystkim bohaterskim strażakom z Kalifornii. To będzie droga do odbudowy. Bądźcie silni.

Na fotografii udostępnionej przez Liama widać spopielony napis „Love” – taki, który często można zobaczyć na ślubnych zdjęciach. Tylko tej instalacji udało się przetrwać w stanie możliwym do rozpoznania po pożarze, który uderzył w dom aktora. Miley również podzieliła się poruszającym wpisem w swoich social mediach:

Jestem kompletnie zdewastowana pożarem, który uderzył w moje sąsiedztwo. Byłam jedną z tych szczęśliwych – moje zwierzęta i miłość mojego życia ocaleli i to wszystko co się liczy. Mój dom już nie istnieje, ale wspomnienia z rodziną i przyjaciółmi pozostają silne

Nie wiadomo kiedy uda się ugasić pożar pustoszący Malibu i okolice. Akcje ratunkowe trwają już od kilku dni, ale sytuacja nadal pozostaje bardzo poważna.

Małgorzata Rozenek zamieszkała w pałacu! Jej luksusy zachwyciłyby nawet Dorotę Szelągowską

Marta Kaczyńska mieszka w pięknych wnętrzach! Jej córka oprowadziła fanów po domu

Opadną wam szczęki! Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]


Dom Miley Cyrus w Malibu po pożarze

Dom Miley Cyrus w Malibu po pożarze

Dom Miley Cyrus w Malibu przed pożarem

Dom Miley Cyrus w Malibu przed pożarem

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spodziewają się dziecka

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spodziewają się dziecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×