Szukaj

To koniec. Leonardo DiCaprio i Camila Morrone rozstali się. Powód tłumaczy wszystko

Camila Morrone i Leonardo DiCaprio

Camila Morrone i Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone nie są już parą. Zagraniczne tabloidy mają dużo do powiedzenia na ten temat. Co donoszą o powodach rozstania?

Leonardo DiCaprio to już od wielu lat jest jedno z najgorętszych nazwisk Hollywood. Długo jednak nie mógł znaleźć ostoi w związku. Łączono go z wieloma pięknościami. W końcu szczególne miejsce w jego sercu znalazła argentyńska aktorka, Camila Morrone. Para nie afiszuje się ze swoim uczuciem, spotykają się już od ponad 3 lat, a tabloidy w większości milczą na temat ich związku. Od czasu do czasu jednak pojawiają się przecieki i ciekawe doniesienia na ich temat.

Na przykład, kiedy bulwarówki z szumem informowały, że są już po ślubie, który odbył się w tajemnicy, ale z wielką pompą, a świadkiem był sam Brad Pitt, który jest najlepszym przyjacielem gwiazdora.

Ostatnio runęła lawina plotek, że już nie są razem. Powód? To jest najciekawsze.

Czy Leonardo DiCaprio i Camila Morrone się rozstali?

Według amerykańskiego tabloidu kwitnąca miłość między Morrone i DiCaprio mogła dobiec końca. Aktor właśnie kręci w Oklahomie film Killers of the Flower Moon z Robertem De Niro, i poprosił Camilę, aby trzymała się z daleka i nie odwiedzała go na planie. Kumpel Leonardo mówi, że ten ma kwestie do zapamiętania i nie chce, żeby przyjeżdżała.

Podobno partnerka gwiazdora niechętnie zgodziła się  zostać w Los Angeles, więc w tej chwili faktycznie mają przerwę w związku. Morrone jest jednak także zajęta, wkrótce powinna zacząć kręcić Daisy Jones & the Six. Artykuł kończy się smutną notatką mówiącą o tym, że to trudne dla Camili mieć świadomość, że Leo nie chce jej w pobliżu.

Powstała hipoteza, że DiCaprio w ten sposób chce się rozstać ze swoją partnerką i to koniec ich relacji. Aż nie możemy się doczekać kolejnej porcji doniesień na ten temat.


Camila Morrone i Leonardo DiCaprio

Camila Morrone i Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

EXCLUSIVE: Leonardo DiCarprio and girlfriend Camila Morrone share a kiss at a restaurant in Manhattan Pictured: World Rights

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×