Szukaj

Lara Gessler przyłapała Nenę podczas drzemki. Jaka rozkoszna minka

Lara Gessler - nowe zdjęcie Neny

Lara Gessler - nowe zdjęcie Neny

Lara Gessler podzieliła się kolejnym zdjęciem Neny. Tak słodkiej fotografii dawno nie widzieliśmy. Malutka ma miesiąc, a jej minka wygrywa internety.

Lara Gessler pojechała razem z najbliższymi w góry. W Tatrach ładuje akumulatory, oddycha świeżym powietrzem, syci się cudnymi widokami. Przy okazji hartuje swoją córeczkę, Nenę. Malutka świetnie odnalazła się w nowym otoczeniu. W środowe popołudnie na profilu restauratorki pojawiło się nowe zdjęcie dziewczynki. Jej mama przyłapała ją w czasie drzemki. Jaki słodki widok.

Lara Gessler pokazała nowe zdjęcie Neny

Lara Gessler do macierzyństwa podchodzi bardzo racjonalnie i świadomie. Otwarcie mówiła jeszcze przed porodem, że nie przesadza z przygotowaniami i zakupami. Zdecydowanie stawia na praktyczne rozwiązania – przykładem może być świetny przewijak dla Neny, który już wkrótce stanie się stolnicą w kuchni restauratorki.

Córka Magdy Gessler wyznała, że rodziła córkę bez znieczulenia, bo chciała w pełni odczuć cud narodzin i wiedziała, że ma odpowiednie warunki zaufanie do położnej i partnera. Karmi Nenę piersią i wzmacnia jej system odpornościowy od pierwszych dni. Właśnie przebywa z rodziną w Tatrach, gdzie korzysta z uroków świeżego powietrza, spacerując z maleńką córeczką. Dziewczynce nowe otoczenie zdecydowanie służy i można się założyć, że będzie świetnie zahartowana, bo nawet karmienie w plenerze nie jest jej straszne.

We wtorek na Instagramie Lary pojawiła się urocza fotografia. Nena została przyłapana przez mamę podczas drzemki. Spała z rozkoszną minką.

Heeej!  #nena #dzieńdobry #hej #hey #tatry #dziewczynka #baby #babygirl #mountainbaby #gypsies
#dolinachochołowska
#kościelisko.

Kadr bardzo szybko skradł serca internautów. Podziwiają Larę za jej podejście do macierzyństwa i to, że nie stała się matką-kwoką, ale konsekwentnie realizuje model nowoczesnego wychowywania malucha. Minka Neny jest nie do porobienia i mamy wrażenie, że rośnie nowa dziecięca gwiazda internetu.

  • Typowa góralska dziołcha.
  • Co za słodysz.
  • Rozkoszniak!
  • Ale pdobna do babci, ten sam uśmiech.
  • Jejku, jaka ona jest słodka.
  • Cudo malutkie – piszą zachwyceni użytkownicy

Prawdę powiedziawszy, nie sposób się nie uśmiechnąć, patrząc na śpiącą Nenę. Słodka dziewczynka.


Nena w czasie drzemki

Nena w czasie drzemki

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Lara Gessler z Neną w Tatrach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×