Lara Gessler nie gryzła się w język i wyznała, jak Magda traktowała jej byłego męża. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler, zanim odnalazła miłość u boku Piotra Szeląga miała już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Teraz wyznała, że Magda Gessler nie przepadała za jej pierwszym mężem. Jak traktowała Pawła?

Lara Gessler od najmłodszych lat żyje w blasku fleszy. Wszystko przez swoich sławnych rodziców, którzy całe swoje życie związali z gastronomią. Magda Gessler wielką kulinarną pasję przekształciła błyskawicznie w źródło zarobku, a miłością do gotowania zaraziła własne dzieci.

Kilka lat temu wprowadziła córkę na salony, a ta, chociaż odnajduje się przed kamerami i na branżowych imprezach, to najbardziej poświęca się własnemu lokalowi gastronomicznemu i rodzinie. Córka słynnej restauratorki pisze również książki związane z kulinariami, które trafiają na półki młodych adeptów gotowania.

Od niedawna absorbującą pracę w kulinariach i show-biznesie łączy z udanym życiem prywatnym. Ponad dwa lata temu poślubiła Piotra Szeląga, a kilka dni po ceremonii na świat przyszła ich córeczka Nena. Niedawno po raz kolejny zostali rodzicami. Do rodziny dołączył mały Bernard.

Lara Gessler o tym, jak Magda Gessler traktował jej pierwszego męża

Zanim Lara odnalazła szczęście u boku Piotra miała już za sobą jedno małżeństwo. W 2016 roku zaczęła pojawiać się na ściankach u boku Pawła Raucza. Pobrali się rok później w bardzo romantycznej scenerii. Stoły dla gości były rozstawione w niewielkim zagajniku. Niestety szczęście młodych małżonków nie trwało zbyt długo. Minęło zaledwie półtora roku od ślubu, gdy się rozstali. W 2019 roku sfinalizowali rozwód.

Temat pierwszego męża Lary wrócił w czasie jej rozmowy z Żurnalistą. Młoda szefowa kuchni zapytana o Pawła wspomniała o jego relacjach ze swoją mamą. Wspomniała, że Magda Gessler nie przepadała za byłym zięciem.

Myślę, że [Magda Gessler] go nie szanowała do końca. To raczej w tę stronę. Myślę, że go uznawała za słabego. Był bardzo podobny z charakteru do mojego taty, czyli był miękki, spolegliwy, dobry… Nie ma nic do szanowania, wiesz, o co chodzi. Tak jakby dobro Pawła się trochę obróciło przeciwko niemu w tej sytuacji – powiedziała Lara Gessler.

Przypomnijmy, że Magda wręcz ubóstwia obecnego zięcia i wypowiada się o nim w samych superlatywach. Piotr Szeląg zdecydowanie przypadł jej do gustu.


Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary
Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, kreacja: Juliette Atelier

Komentarze

 • Emeryt pisze:

  Poprzedni mąż z klasą i zasadami . Też mógł powiedzieć wiele ale żonę kochał i szanował . Obecny z ty prawniczym wykształceniem do pięt mu nie dorasta. Ciągle w tych pościelach nie domyty. Odpoczywający w hotelach. Córeczka z mamą

 • GośćMamaA pisze:

  Taki silny charakter z tego obecnego męża, że po urodzeniu się ich dziecka, spieprzył i zaszył się w hotelu na jakiś czas, bo „potrzebował wyciszenia”! Jak mamo Madziu myślisz, jak wspierałby swoją żonę w połogu pierwszy mąż???

 • Gość pisze:

  Ale pasztet…

 • Gośćdana pisze:

  Nikogo nie szanują. Zarozumiałe,wstrętne brzydkie babska. Powinny zniknąć. Przyzwolenie na chamstwo.

 • Gość pisze:

  Czyli według starej Geslerowe, lepiej aby z faceta był kawał chu.a, niż dobry człowiek. Żałosna kobieta.

 • Gośćgościo pisze:

  komu potrzebna ta „spowiedź”??????

 • Gość Toja pisze:

  Z Twojej wypowiedzi Laro, zrozumiałam iż dobrych ludzi nie należy szanować. Twoja matka nie ma szacunku dla większości osób i jak widać tego i ciebie nauczyła. Kiepska z niej mamusia w dodatku z brzydkim charakterem. Widzę, że brak urody u Was idzie w parze z brakiem taktu i kultury.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się w 100 % z tą prawdą, mało ,że brzydkie ,to i niemiłe,ale może jej facet wreszcie przejrzy na oczy i znajdzie sobie piękna i ciepła kobietę, wtedy zobaczy jak można być szczesliwym

 • rysiek pisze:

  zgadzam sie z Magdą,miał cos odpychającego,Obecny super Uwielbiam rodzine gesslerów

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×