Szukaj

Burza w mediach z córką Magdy Gessler w roli głównej. Już wiadomo co dalej z jej małżeństwem [WIDEO]

Lara Gessler kryzys w małżeństwie

Lara Gessler kryzys w małżeństwie

Lara Gessler o kryzysie w małżeństwie

Lara Gessler w zeszłym roku wyszła za mąż. Pamiętamy jej bajeczny ślub oraz cudowną podróż poślubną. Na początku 2018 roku portale plotkarskie zaczęły rozprawiać na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie córki Magdy Gessler. Sugerowano, że w małżeństwie Lary i Pawła nie dzieje się najlepiej.

Na walentynkowych warsztatach kulinarnych z Martini, podczas których gwiazdy gotują z Larą Gessler, nasza reporterka zweryfikowała niepokojące doniesienia u źródła. Jak zatem jest w małżeństwie Lary Gessler? Czy jest kryzys?

Ja się czuje fantastycznie. Nie czuję, żeby dużo się zmieniło. Chyba się czuje jakoś stabilniej. Na kryzysy jeszcze za wcześnie, jest cudownie.

Portale plotkarskie sugerowały również, że w ratowanie rzekomo rozpadającego się małżeństwa Lary, zaangażowali się nawet jej rodzice, którzy z tej okazji mieli się nawet spotkać. Czy faktycznie Magda Gessler wzięła sprawy w swoje ręce? Co na to Lara Gessler?

Bardzo mnie to ubawiło. Moi rodzice się nigdy nie wtrącali za nadto. Jestem bardzo hermetyczna jeśli chodzi o związek i jestem zwolenniczką rozwiązywania wszystkie wewnątrz związku, więc jeśli kiedykolwiek będą takie problemy, co przy naszych temperamentach chyba nie jest możliwe, to na pewno nikt się nie będzie wtrącał – wyznała nam Lara.

Lara zdradziła również, że Magda Gessler z pewnością z troski, chciałaby zawsze wiedzieć więcej o jej życiu:

Mama wypytuje zawsze. Odpowiedzi ma rzadko.

Jesteśmy zatem spokojni o małżeństwo Lary i Pawła. Cała rozmowa poniżej:

Zaskakujące pojednanie! Magda Gessler znów spotyka się ze swoim byłym mężem! Wszystko przez poważny kryzys w rodzinie

Anna Mucha zaszalała podczas niedzielnego obiadu! Pochwaliła się światu powalającą wysokością rachunku! Czy zostawiła napiwek?

Lekko przemarznięta Magda Gessler bez grama makijażu i słynnych loków pozdrawia z szalonego spaceru! Wygląda jak słynna Bridget Jones!


Ślub Lary Gessler

Ślub Lary Gessler

Lara Gessler ślub

Lara Gessler ślub

Lara Gessler z mężem

Lara Gessler z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×