NewsyLara Gessler rozgadała się o ciąży. Zdradziła sporo szczegółów. Jak pomaga jej Magda?

Lara Gessler rozgadała się o ciąży. Zdradziła sporo szczegółów. Jak pomaga jej Magda?

Lara Gessler i Magda Gessler
Lara Gessler i Magda Gessler
Zuza Maciejewska

11.05.2020 11:00, aktual.: 11.05.2020 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lara Gessler jest w ciąży. Pod koniec kwietnia opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. Internauci ruszyli z gratulacjami, a wśród komentarzy nie zabrakło słów uznania od zaprzyjaźnionych gwiazd.

Lara Gessler o swojej ciąży. Co zdradziła?

Lara Gessler ma już dobrze widoczne ciążowe kształty. Dlaczego przyszła mama tej radosnej wiadomości nie przekazała wcześniej? Jak zdradziła w rozmowie z Fleszem, wolała nie zapeszać i dlatego o swoim stanie początkowo poinformowała  jedynie bliskich:

 Chciałam mieć pewność, że z dzieckiem wszystko jest OK. Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża - komentuje przyszła mama w rozmowie z Fleszem.
Lara Gessler jest w ciąży
Lara Gessler jest w ciąży

Lara i jej partner, Piotr Szeląg, gdy tylko w Polsce ogłoszono stan zagrożenia epidemiologicznego, spakowali walizki i przenieśli się na wieś. Gessler powiedziała, że starają się korzystać z tego, co oferuje im natura:

Korzystamy z uroków przyrody. Chodzimy na długie spacery do lasu, wieczorami palimy ognisko, przy którym Piotr często gra na gitarze – dodaje Gessler.

Przyszła mama zdradziła, że nie zaczęła kompletować wyprawki dla maleństwa, ale nie wyklucza, że wszystko zmieni się w ciągu najbliższych tygodni.

Na temat ciąży Lary, wypowiedziała się także mama Lary, Magda Gessler. Zapowiedziała, że nie zamierza się wtrącać w wychowywanie wnuka, ale pozostaje w gotowości w razie potrzeby.

Absolutnie nie zamierzam wtargnąć w ich życie. Najpierw to rodzice muszą się nacieszyć dzieckiem, babcia grzecznie zaczeka na wyraźny sygnał.

Taka babcia to skarb.

Lara Gessler w ciąży. Jak wygląda?
Lara Gessler w ciąży. Jak wygląda?
Lara Gessler jest w ciąży
Lara Gessler jest w ciąży
Sylwester 2019 - Lara Gessler
Sylwester 2019 - Lara Gessler
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także