Lady Gaga w sylwestra pokazała gorący film z nowym partnerem! Bradley to przeszłość. Teraz on skradł jej serce

Lady Gaga - nowa miłość

Lady Gaga - nowa miłość

Lady Gaga w końcu znowu się zakochała? Wszystko na to wskazuje. W sylwestra pokazała namiętny film z nowym wybrankiem. Koniecznie obejrzyjcie!

Lady Gaga była jedną z głównych bohaterek filmu Narodziny gwiazdy, na planie którego u jej boku pojawił się Bradley Cooper. Aktorzy wcielili się w postacie, które połączyła silna miłość. Zagrali tak sugestywnie, że potem już nie było bulwarówki, która by nie pisała o ich romansie poza planem.

Lady Gaga i Bradley Cooper – czy byli parą?

Tabloidy posunęły się nawet do tego, że o rozpad związku Coopera i Iriny Shayk oskarżały właśnie Lady Gagę. Podobno rosyjska modelka miała dość rzekomo udawanych czułości w wykonaniu jej partnera i jego filmowej partnerki. Aktor i wokalistka, promując Narodziny gwiazdy, nie szczędzili sobie czułości na czerwonych dywanach – między nimi doszło nawet do pocalunków. Ich oscarowy występ był kroplą która przelała czarę goryczy.

W połowie roku spekulowano nawet, że Lady Gaga niebawem urodzi Bradleyowi dziecko, a dowodem w tej sprawie miał być nieco bardziej zaokrąglony brzuszek wokalistki, który można było dostrzec podczas jej publicznych wystąpień.

[wp_quiz id=”527″]

Na nic były tłumaczenia piosenkarki, twierdzącej, że romans z Bradleyem był tylko wymyślony. Związek piosenkarki z niszowym muzykiem też nie uciszył plotek. Do tego jej 9-cio miesięczny związek z inżynierem dźwięku, Danem Hortonem, nie wytrzymał próby czasu i para zerwała.

Na szczęście zła passa się skończyła i wygląda na to, że Lady Gaga może mieć w swoim życiu nowego mężczyznę!

Lady Gaga – czy ma nowego partnera?

W noc sylwestrową fani zrobili zdjęcia artystki, która dzieliła się gorącym pocałunkiem z tajemniczym mężczyzną, gdy wybiła północ.

Później w nocy Gaga opuszczała klub po swoim koncercie jazzowym w Las Vegas i trzymała się za ręce z tym samym mężczyzną. Najwyraźniej wybierali się na przejażdżkę.

Lady Gaga ujawniła w październiku, że ponownie jest singlem, więc pojawienie się z nowym mężczyzną to nie lada sensacja.

Zobacz: Lady Gaga zaskoczyła nową fryzurą. W takim kolorze wygląda przepięknie


Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×