Wielka zmiana zasad w „Kuchennych rewolucjach”! Teraz to widzowie będą decydować za Magdę Gessler

Magda Gessler – Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler – Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler już 10 lat zmienia restauracje w Polsce. Pokazuje Polakom, jak powinny wyglądać lokale z klasą i smakiem. Wiosną rusza kolejna odsłona programu. Szykują się zmiany. Jakie?

Magda Gessler, to niekwestionowana królowa smaku, która dzięki programowi Kuchenne rewolucje, odmieniła wiele restauracji w Polsce. Wiosną na antenę TVN-u po raz 21. powrócą „Kuchenne rewolucje”. Restauratorka świętuje 10 lat programu.

Kuchenne rewolucje: nowe zasady w programie Magdy Gessler

Magda Gessler znowu wyruszyła w podróż, aby ratować przed bankructwem restauracje w całej Polsce. Z okazji 10 lat „Kuchennych rewolucji” na antenie w programie nastąpią spore zmiany.

Widzowie będą mieli wpływ na to, w jakich restauracjach pojawi się słynna restauratorka. Służył będzie do tego hashtag „Restauracja dla Magdy”.

Już wkrótce będzie można oglądać nowe odcinki „Kuchennych rewolucji”. Magda Gessler już od dekady lat jeździ po kraju i pomaga właścicielom lokali. Wiosną na antenie stacji TVN pojawi się już 21. sezon programu. Produkcja zapowiedziała zmiany.

Widzowie „Kuchennych rewolucji” będą mieli realny wpływ na to, które restauracje odwiedzi Magda Gessler. Każdy będzie mógł wskazać lokal, który wymaga interwencji restauratorki. Jak to zrobić?

Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i – co najważniejsze – jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski!” – brzmi oficjalny komunikat produkcji.

View this post on Instagram

#restaruracjaDlaMagdy ???? Gessler nie zwalnia tempa! Od teraz każdy z widzów będzie mógł wskazać lokal, gdzie powstaną kolejne @kuchennerewolucjetvn ‼️ Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i – co najważniejsze – jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twiterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski! #magdagessler #kuchennerewolucje #tvn #premiera #marzec

A post shared by Kuchenne Rewolucje TVN (@kuchennerewolucjetvn) on

21. sezon „Kuchennych rewolucji”. Co zobaczymy?

Tej wiosny Magda Gessler podejmie się stworzenia kolejnych pełnych oryginalnych smaków restauracji. Czy „Kuchenne rewolucje” uratują upadające lokale?

W nowych odcinkach restauratorka zawita między innymi do pizzerii „Amore Mio” w Chorzowie i „Pizza Bella” w Ustroniu. Magda Gessler przybędzie też do Piły, gdzie mieści się cafe bar „Barka”. Zobaczymy także, jakie zmiany czekają warszawskie lokale „Na okrągło” i „Villa Ostródzka”. Czy „Kuchenne rewolucje” przyniosą wszystkim upragniony zmiany, a w rezultacie oczekiwany sukces?

Nowe odcinki programu już od 5 marca, w każdy czwartek o godz. 21:30 w TVN.


Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Magda Gessler - jak wygląda po świętach?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×