Piasek u Wojewódzkiego tłumaczy, dlaczego nie wyszło mu z Pirógiem. Latami zbierał się do odważnego wyznania

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Michałowi Pirogowi. Podczas wywiadu z Andrzejem Piasecznym wrócił do konfliktu z tancerzem. Piasek zdradził, dlaczego nie udał się im wspólny biznes, który chcieli rozkręcić lata temu.

Kiedy Michał Piróg jakiś czas temu grzmiał na temat braku wyczucia posłanki Krystyny Pawłowicz wobec transseksualnego dziecka, na jego wpis zareagował Kuba Wojewódzki. Przypomniał tancerzowi, że sam kilka lat temu nie popisał się, udzielając wywiadu, więc uważa, że ten nie powinien krytykować innych, sam nie mając zbyt czystego sumienia.

Na swoim Instagramie @michalpirog grzmi i moralizuje bo w tej roli lubi siebie najbardziej. Tym razem dostaje się Krystynie Pawłowicz. Michał zarzuca jej nagonkę i fale hejtu na 10 letnie, transpłciowe dziecko, jego rodzinę i najbliższych. (O haniebnym poziomie etycznym Pawłowicz nikogo nie muszę informować bo każdy go widzi) Pisze o raku nienawiści bo Michał lubi być literatem. Dodaje że jest hejtu przeciwnikiem – zaczął.

Dziennikarz, korzystając z sytuacji, przypomniał aferę, którą przez kilka długich tygodni żył show-biznes. Napisał, że tancerz w 2014 roku na łamach Wprost sugerował, że Wojewódzki jest krypto gejem, przez co showman spotkał się z lawiną agresji. Piróg poszedł nawet o krok dalej i twierdził, że Kuba i Tomasz Kammel byli w związku.

Wpis nie był ostatnim słowem Wojewódzkiego. Do sprawy nawiązał w wywiadzie z Piaskiem.

Kuba Wojewódzki ostro o Michale Pirogu

Wszystko wskazuje na to, że Kuba nie zamierza zapomnieć słów tancerza, a temat Michała będzie jeszcze wielokrotnie przez niego przywoływany. W najnowszym podcaście Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski duet rozmawiał z Andrzejem Piasecznym. Konwersacja szybko zeszła na temat Piróga:

W momencie, kiedy Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo lubi i mówi, że podłością jest zachowanie Krystyny Pawłowicz… (…). I zapomina o tym, że na okładce „Wprost” wołał, że ma dość ukrywających się gejów! Ja się pytam, kiedy praktykujący gej będzie miał dosyć ukrywających się Żydów, Romów, Niemców, albo na przykład prawosławnych?! – mówił Kuba.

Dodał też, że tancerz jest zrobić w stanie wiele, żeby zaistnieć:

On jest samonienawidzącym się gejem, który tak bardzo chce być na okładkach, że jest w stanie zgłosić się do akademii menopauzy! Aby tylko dobre zdjęcie mu dali.

W rozważania na temat Piróga wciągnął także Piaska:

On Ciebie też szargał w jakiejś książce z tego, co pamiętam… – nawiązał do dawnych wyznań Michała, jakoby łączyła go niegdyś z Piasecznym głębsza relacja.

Andrzej, który po latach nie mógł uciec od niewygodnego pytania, odpowiedział dyplomatycznie:

Ja nie pamiętam, bo nie czytałem…

W dalszej części rozmowy zaprzeczył krążącym doniesieniom, że miał prowadzić z tancerzem klub nocny dla mniejszości seksualnych. Zdradził, dlaczego im razem nie wyszło w biznesie:

Nie mieliśmy wspólnie klubu, ale faktycznie byłem przez chwilę udziałowcem takiego projektu – wyznał. – To się nie udało, to było za wcześnie, Polska nie była gotowa. Biznesowo nie miało to racji bytu.

Tym samym zamknął temat. Czas na reakcję Michała Piróga. Jak myślicie, będzie komentarz?


kuba_wojewodzki_official_176260592_204396244828981_2088992626841529921_nKuba Wojewódzki - nowy projekt

Kuba Wojewódzki - nowy projekt

Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę

Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę

Komentarze

 • Gość pisze:

  A co ten Wojewódzki takie głupkowate miny robi na zdjęciach?!!!

 • Gość pisze:

  Wojewódzki to taki pajac w sercu pustka w domu tylko wiatr nikt nie zapłacze nad jego grobem no chyba ze płaczki opłacone przez niego za zycia!!!!! smutna perspektywa

 • Gość pisze:

  Ten Wojewodzki jest jednak stuknięty

 • Gośćkdkdk pisze:

  Za wszelka cene niechce zeby wyszlo na jaw ze jest gejem

  • Szczera pisze:

   Nawet gdyby, to co z tego? Nie dziwie się. Ludzie nie rozumieją ludzi homoseksualnych. Nikt nie musi się z nikim
   Dzielić swoim zyciem prywatnym i preferencjami

 • Warszawa pisze:

  Ciekawe dlaczego Wojewódzki nie domagał się swoich praw w sądzie skoro związek z Kamelem nie jest prawdą…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×