Szukaj

Ranking na najpopularniejszego członka rodziny królewskiej. Królowa już nie jest na 1. miejscu, a Meghan… Smutne

Rodzina królewska- ranking

Rodzina królewska- ranking

Jak co roku Brytyjczycy wzięli udział w głosowaniu na najpopularniejszego członka rodziny królewskiej. Kto znalazł się na pierwszym miejscu, a kto jest daleko poza podium?

Brytyjska rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko samych Brytyjczyków, ale także milionów ludzi na całym świecie. Członkowie monarchii już od dawna mają status wielkich gwiazd. Fani interesują się nie tylko ich poczynaniami, względem dworu, ale przede wszystkim tym, jak wygląda życie prywatne członków Windsorów. Regularnie w kolorowej prasie pojawiają się plotki na temat królowej Elżbiety II i wszystkich jej potomków. Przed laty największe zainteresowanie mediów wzbudzały miłosne perypetie jej syna – Karola, a zwłaszcza jego burzliwe małżeństwo z księżną Dianą.

Po śmierci królowej ludzkich serc, jak była nazywana przez prasę, media skupiły się przede wszystkim na jej dwóch synach – Harrym i Williamie. Chłopcy dorastali w blasku fleszy, a każdy ich krok w dorosłość był szeroko komentowany przez tabloidy. Teraz są już poważnymi mężczyznami, a każdy z nich założył rodzinę i wychowuje własne dzieci.

Książę William bardzo czynnie uczestniczy w życiu monarchii i razem z żoną Kate dumnie reprezentuje swoją babcię, podczas wszystkich ważnych wystąpień. Książę Harry natomiast zrezygnował z życia na świeczniku i wszystkich swoich przywilejów i wyprowadził się z rodziną do USA.

Rodzina królewska: kto wśród nich jest najbardziej lubiany?

Każdego roku przeprowadzany jest ranking na najbardziej lubianego członka rodziny królewskiej. Niedawno firma YouGov po raz kolejny postanowiła zapytać Brytyjczyków, który z członków rodu Windsorów wzbudza ich największą sympatię. Przez kilka poprzednich lat pierwsze miejsce należało do królowej Elżbiety II. W najnowszym sondażu musiała ona ustąpić miejsca swojemu wnukowi.

Pierwsze miejsce w tym roku należy do księcia Williama, który zyskał sobie sympatię aż 75% ankietowanych, jego babcia z wynikiem 73% znalazła się na drugim miejscu, a trzecią lokatę zajęła księżna Kate Middleton, którą polubiło aż 67% poddanych. Książę Harry znalazł się dopiero na ósmej pozycji z 41% poparcia w głosowaniu, uprzedził go jego ojciec, który był siódmy w zestawieniu. Tuż za Harrym znalazła się księżna Camilla Parker Bowles. Niestety jego żona, która do tej pory plasowała się w pierwszej piątce corocznego zestawienia, wypadła poza czołową dziesiątkę.

Meghan Markle uplasowała się dopiero na jedenastej pozycji, a sympatię dla księżnej Sussexu potwierdziło tylko 32% respondentów. Co ciekawe jej postać negatywnie oceniło aż 40% ankietowanych.

Trzeba przyznać, że Meghan nigdy nie była ulubienicą Brytyjczyków, ale po kontrowersyjnej decyzji o ustąpieniu z monarchii nie ukrywają oni zbytnio swojej niechęci do żony Harry’ego. Zwłaszcza że wielu z Brytyjczyków uważa, że to Meghan namówiła Harry’ego na historyczną rewolucję na dworze.


Książę William pije piwo w barze

Książę William pije piwo w barze

Królowa Elżbieta II z psami

Królowa Elżbieta II z psami

Jaka jest prywatnie Kate Middleton?

Jaka jest prywatnie Kate Middleton?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×