Eurowizja 2021. Telewizja Polska ogłosiła prowadzących. Rafał Brzozowski od początku stawiał na to nazwisko

Kto poprowadzi Eurowizję 2021

Kto poprowadzi Eurowizję 2021

Eurowizja 2021 - finał już wkrótce, a do tej pory zagadką było, kto będzie komentował koncert po zwolnieniu Artura Orzecha. Telewizja Polska właśnie ogłosiła nazwiska prowadzących.

Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizja 2021, o czym poinformowano w Pytaniu na śniadanie. Tuż po tym, jak na antenie wyemitowano piosenkę The ride, artysta opowiedział, jak czuje się w wyznaczonej mu roli oraz zachwalał utwór, z którym zamierza podbić Europę. Podkreślał, że to dynamiczny kawałek, w którego teledysku neony nabierają szczególnego znaczenia:

Cała ta wizja artystyczna, też nowego mnie. To jest wizja Mikołaja Dobrowoskiego, tegorocznego reżysera występu na Eurowizji, żeby pokazać się w nowym świetle. Neony to jest temat przewodni, ale to są lata 80. Mamy nowoczesność, ale też polskie akcenty. To jest najwyższej klasy produkcja jeśli chodzi o teledysk.

Wybór Brzozowskiego na naszego reprezentanta wywołał spore emocje wśród internautów. Pod adresem muzyka padały zarówno miłe, jak i nieprzechylne komentarze. Rafał odniósł się do nich na Instastory. Podziękował za słowa wsparcia, a także zaapelował do tych, którzy skreślili go już na starcie, by dali mu szansę:

Tym, którzy nie chcą dowierzać jeszcze, poczekajcie do występu, dajcie trochę szansę, bo cały czas szlifuję swoją formę, do tego, żeby zrobić po prostu The ride, czyli jazdę po listach przebojów i po eurowizyjnej scenie.

O ile już wiadomo, kto będzie walczył dla Polski w Rotterdamie, to do tej pory zagadką było, kto po zwolnieniu z TVP Artura Orzecha poprowadzi koncert. Telewizja właśnie rozwiała wątpliwości. Rafał Brzozowski od początku dobrze typował jedno nazwisko.

Kto poprowadzi Eurowizję 2021?

Artur Orzech został odsunięty od prowadzenia Szansy na sukces przez nieprofesjonalne zachowanie. Zakończenie współpracy w dość nieprzyjemnych okolicznościach skutkowało tym, że nie będzie komentował także Eurowizji. Telewizja Polska była zmuszona poszukać nowego prowadzącego.

Zobacz: TVP rozwiązała umowę z Orzechem po 29 latach. W ostatniej chwili wybrano zastępcę. Znane są nieoficjalne powody rozstania

Właśnie ogłoszono dwa nazwiska. Na jednego z dziennikarzy od początku stawiał Rafał Brzozowski. Typował, że może to być Marek Sierocki lub Agata Konarska. Miał rację, zastępca Orzecha w Szansie na sukces, będzie komentował także Eurowizję. Towarzyszył mu będzie Aleksander Sikora.

Panie i panowie 💥 Przed Wami komentatorzy @eurovision 2021 – napisano na oficjalnym profilu TVP.

Spodziewaliście się takiego wyboru?

Przypomnijmy. Eurowizja 2021 odbędzie się 22 maja. Na ten dzień organizatorzy planują finał konkursu. Wcześniej – 18 i 20 maja – odbędą się półfinały. W drugim z nich wystąpi reprezentant Polski, Rafał Brzozowski. Poniżej oficjalny teledysk do utworu The Ride.


Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×