Zrozpaczona Karolina Szostak poinformowała o nagłej śmierci przyjaciela. „Zobaczyłam karetkę i policję chwilę później dowiedziałam się najgorszego”

Karolina Szostak żegna Krzysztofa Kuligowskiego

Karolina Szostak żegna Krzysztofa Kuligowskiego

Karolina Szostak poinformowała na Instagramie o wielkiej stracie. Nie żyje jej przyjaciel, wieloletni pracownik Polsatu, Krzysztof Kuligowski. Odszedł nagle.

Karolina Szostak już od wielu lat jest gwiazdą Polsatu. Dziennikarka związana jest z redakcją sportową i świetnie odnalazła się w miejscu zdominowanym przez mężczyzn. Jedną z osób, które pomagały jej stawiać pierwsze kroki w telewizji pożegnała wzruszającym wpisem na Instagramie. Krzysztof Kuligowski, którego znała 25 lat, nie żyje.

Karolina Szostak żegna przyjaciela. Krzysztof Kuligowski nie żyje

W piątek rano zmarł nagle Krzysztof Kuligowski. Miał 64 lat, przez 27 lat pracował jako operator dźwięku w Telewizji Polsat. Odszedł niespodziewanie wśród przyjaciół. Był ranek, wszyscy schodzili się do pracy. Wtedy pod budynek podjechała karetka pogotowia i policja. Chwilę później po korytarzach rozniosła się przykra wiadomość, że operator dźwięku związany ze stacją niemal od samego początku nie żyje.

Smutnymi wieściami podzieliła się Karolina Szostak, której towarzyszył, kiedy zaczynała karierę.

Przyjaciel, kolega, wsparcie od moich pierwszych dni 25 lat temu w Polsacie 🥲 razem z Robert Szegda tworzyli dream team, z którym przemierzałam Polskę, zawsze będziesz z nami Krzysztof Kuligowski, 7.05 przyjechałam przed 9 rano do pracy, zobaczyłam karetkę i policję  chwile później dowiedziałam się najgorszego  dołączyłeś do Marka Koberta i Wojtka Kulisza, którzy od pierwszych dni byli ze mną, zawsze chętni do pomocy i wsparcia dla żółtodzioba  zawsze i na zawsze w moim  takich trzech jak nas czterech trudno sobie wymarzyć! Operator, dźwiękowiec i kierowca wozu satelitarnego vel Prezes. Przez lata Razem tysiące kilometrów – napisała.

Informacje o śmierci dźwiękowca pojawiły się także na profilu Polsatu.

Krzysiek pracował z nami w Polsacie prawie od początku istnienia stacji, bo aż od 27 lat. Był prawdziwym profesjonalistą, fantastycznym, życzliwym kolegą, z wielkim poczuciem humoru. Odszedł zbyt wcześnie. Miał tylko 64 lata. Żegnaj Krzyśku, będziemy o Tobie pamiętać – poinformowano na antenie Polsat News. Krzysztof Kuligowski pracował m.in. przy realizacji programów informacyjnych i publicystycznych w tej stacji.

Pod wpisem żegnają Krzysztofa Kuligowskiego koledzy z pracy i internauci:

  • Odpoczywaj. Parę wyjazdów razem przeżyliśmy. R.I.P. – Mateusz Borek.
  • Trudno uwierzyć – po Marku Kobercie i Wojtku Kuliszu ostatni z ekipy z którą pracowałem na początku Polsatu…- Krzysztof Panek.
  • Straszny czas …. Odpoczywaj w pokoju gdziekolwiek jesteś.
  • Żegnaj Krzysiu.

Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

 


Krzysztof Kuligowski nie żyje

Krzysztof Kuligowski nie żyje

Krzysztof Kuligowski nie żyje

Krzysztof Kuligowski nie żyje

Karolina Szostak - Akcja Żonkile,78. rocznica powstania w getcie warszawskim

Karolina Szostak - Akcja Żonkile,78. rocznica powstania w getcie warszawskim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×