Zagraniczna gwiazda wkopała księżniczkę Beatrice! Podała adres jej sekretnego konta na Instagramie

Profil księżniczki Beatrice na Instagramie

Księżniczka Beatrice na Instagramie

Rodzina królewska musi żyć wedle ściśle ustalonych zasad. Protokół królewski nie zna litości, a sztywne reguły i zasady, dostosowane oczywiście do wymogów życia w XXI wieku, regulują niemal każdy aspekt życia członków monarchii. Kolor paznokci, długość sukienki, okazywanie sobie publicznie uczuć, dyganie, machanie dłonią… To zaledwie początek listy rzeczy, których należy pilnować. Należy do nich również surowy zakaz mieszania się w sprawy polityczne i… social media.

Na Twitterze oraz Instagramie istnieją publiczne profile rodziny królewskiej, takie jak Kensington Palace, najbardziej aktywny z profilów. Gdy Meghan Markleksiążę Harry zostali oficjalnie zaręczeni, amerykańska aktorka została zmuszona do usunięcia wszystkich swoich kont w portalach społecznościowych, łącznie z blogiem lifestyle’owym, który prowadziła. Okazuje się jednak, że mniej kontrolowani członkowie rodziny królewskiej mają swoje sposoby na bytność w sieci.

Niedawno księżniczka Eugenia założyła swoje oficjalne konto na Instagramie. Jej siostra, księżniczka Beatrice, prowadzi takie od dawna. Oczywiście w ukryciu.

Wszystko wyszło na jaw przez Karlie Kloss, która na swoim InstaStory opublikowała screen ekranu, na którym oznaczyła księżniczkę. Najwyraźniej chwaliła jej się ogromnym pierścionkiem zaręczynowym, bo Beatrice miała minę cokolwiek zszokowaną. Kloss doszła chyba do wniosku, że to doskonały pomysł, by podzielić się tą bezcenną reakcją we własnych social mediach.

I w ten sposób misterna tajemnica runęła…

Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Wspomnienia, które bolą. Książę Harry i książę William opowiedzieli o ostatniej rozmowie z księżną Dianą

Książę Karol upokorzył księżną Dianę w obecności synów. Do akcji stanowczo wkroczył książę William

Jeden ruch i doszłoby do katastrofy! Księżna Camilla nawet w bardzo niezręcznej sytuacji zachowała wielką klasę. Dowodem są te zdjęcia


Księżniczka Beatrice na Instagramie

Księżniczka Beatrice na Instagramie

Księżniczka Beatrice na Instagramie

Księżniczka Beatrice na Instagramie

Księżniczka Beatrice

Księżniczka Beatrice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×