NewsyKsiężna Kate musi mieć się na baczności! W najbliższej rodzinie jest ktoś, kto tylko czeka żeby wbić jej nóż w plecy!

Księżna Kate musi mieć się na baczności! W najbliższej rodzinie jest ktoś, kto tylko czeka żeby wbić jej nóż w plecy!

Księżna Kate na Halloween 2017
Księżna Kate na Halloween 2017
Elwira Szczepańska
08.02.2018 10:01, aktualizacja: 08.02.2018 12:14

Ślub księżnej Kate i księcia Williama sporo namieszał w tradycjach i zwyczajach królewskiej rodziny. Gdy następca tronu wziął sobie za żonę dziewczynę z ludu, kraj podzielił się na dwa obozy. Szybko okazało się jednak, że Kate jest idealną żoną dla przyszłego króla, a jej ciepło, łagodny charakter i troska o ludzi potrzebujących pomocy sprawiły, że z niechcianej partnerki stała się drugą Królową ludzkich serc. Jej wzrastająca popularność i miłość, którą darzą ją poddani sprawiły jednak, że piękna Middleton dorobiła się zastępu śmiertelnych wrogów. Wśród nich są osoby z najbliższej rodziny.

Księżniczki Eugenia i Beatrice to córki księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety II. Od początku nie przepadały za wybranką swojego kuzyna, a gdy okazało się, że Kate spodziewa się trzeciego dziecka, wpadły w prawdziwy szał:

Eugenia i Beatrice są wściekłe. Są przecież wnuczkami królowej Elżbiety. Ich życia jednak nikt nie śledzi, bo cała uwaga mediów skupia się na księżnej Kate. I to właśnie na niej księżniczki postanowiły wyładować swoją złość. Uważają ją za swoją największą rywalkę. Na rodzinnych bankietach trzymają się zazwyczaj z dala od niej. Ostentacyjnie ją ignorują i prawie nigdy z nią nie rozmawiają. Mało tego, potrafią ją krytykować tuż za jej plecami- czytamy w Fakt - Gwiazdy.

Oliwy do ognia dolewa również kwestia nadchodzącego ślubu księżniczki Eugenii, o którym... mało kto wie. Wszyscy skupiają się na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego oraz na kwietniowym porodzie Kate.

Myślicie, że zazdrośnice odważą się podjąć jakieś kroki czy ograniczą się do obgadywania pięknej Middleton za jej plecami?

  • Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż
  • Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż
  • Księżna Kate i książę William w Norwegii
  • Od lewej: księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenia, księżna Kate, książę William, królowa Elżbieta II i książę Filip. Garden party w Pałacu Buckingham (fot. ONS)
  • Księżniczka Beatrice (fot. ONS)

08.10.2015
  • Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż
  • Księżna Kate w Oslo, za nią w jasnej sukience księżna Mette-Marit

kreacja: Alexander McQueen
  • Od lewej: księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenia. Garden party w Pałacu Buckingham (fot. ONS)
  • Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż
  • Księżna Kate z wizytą w Norwegii
[1/10] Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także