Szukaj

Pandemia napędziła kłopotów. Złe wieści dla księżnej Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate będzie niepocieszona. Jedno z jej ulubionych miejsc zostanie zamknięte. Wszystko przez COVID-19. Na szczęście są też dobre wieści.

Księżna Kate znana jest z tego, że jak oferuje swoje wsparcie i mecenat jakiejś inicjatywie, bądź organizacji charytatywnej, jest bardzo zaangażowana. Bierze odpowiedzialność za dzieło i robi wszystko, żeby były efekty działań.

Niestety czasem jest tak, że nie ma wpływu na to, co się dzieje. Kate ściśle współpracuje z każdym ze swoich mecenatów, więc naturalne, że będzie  zdruzgotana, słysząc, że The Brink Cafe została zmuszona do zamknięcia z powodu pandemii. Na szczęście są też dobre wieści.

Księżna Kate jest załamana: The Brink Cafe zostanie zamknięta

The Brink Cafe została zmuszona do zamknięcia swoich podwojów z powodu pandemii. Nie ma wystarczających przychodów, żeby utrzymać się na rynku. Można by powiedzieć, że to nie jest jedyny lokal, który znalazł się w takiej sytuacji. Tylko że tu następują szczególne okoliczności, bo działalność pubu jest połączona z akcją charytatywną, która pomaga osobom z uzależnieniami.

Ogłaszając wiadomości na swojej stronie internetowej, organizacja, która współpracuje z osobami dotkniętymi uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, napisała, że ​​bardzo im przykro ogłosić wiadomości i że był to dla nich bardzo smutny moment.

Ze względu na wpływ na finans Covidu-19, The Brink Cafe, Liverpool, nie otworzy się ponownie, ale nasza pełna oferta usług terapii uzależnień dla osób i rodzin w Liverpoolu będzie kontynuowana – dodano – Na te usługi, finansowane przez Radę Miasta Liverpool oraz inne fundusze i fundacje, nie ma wpływu decyzja o zamknięciu The Brink Cafe i dziękujemy im za ich ciągłe wsparcie.

Kate bez wątpienia będzie zasmucona, słysząc o zamknięciu bezalkoholowego baru, zwłaszcza po tym, jak zobaczyła tam pomoc z pierwszej ręki, jakiej organizacja udzieliła lokalnej społeczności, a ona podjęła się mecenatu.


Księżna Kate

Księżna Kate

Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Księżna Kate w Luksemburgu

Księżna Kate w Luksemburgu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×