Okazał brak szacunku Kate podczas publicznego wystąpienia. O reakcji księżnej rozpisują się dziś światowe media. Jest nagranie

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate padła ofiarą lubieżnych zaczepek ze strony obcego mężczyzny. Jak zareagowała? Film z incydentu błyskawicznie obiegł internet.

Księżna Kate dołączyła do dynastii Windsorów ponad dziesięć lat temu w drodze mariażu z księciem Williamem. Piękność godnie sprawuje swoje obowiązki. Często reprezentuje swojego teścia, króla Karola III w publicznych uroczystościach. Ponadto jest matką trojga jego wnucząt: 9-letniego George’a, 7-letniej Charlotte i 4-letniego Louisa. Wszystkie dzieci od najmłodszych lat są przyuczane do przyszłych ról w rodzinie królewskiej. 41-latka zawsze podkreśla to, jak ważne jest dla niej macierzyństwo.

Najważniejsze jest spędzanie czasu z dziećmi, to oczywiste, ale to powinna być uważna obecność. Taka, żeby możliwe było zrozumienie emocji swoich i dziecka. Tylko tak można być naprawdę blisko z tymi, których się kocha – powiedziała w wywiadzie dla Giovanny Fletcher, dodając: Kiedy zapytasz siebie, co chciałabyś, żeby twoje dziecko zapamiętało z dzieciństwa, to będzie to wspólne odrabianie lekcji z matematyki, czy spontaniczne pieczenie kiełbasek w ognisku?

Matka czworga dzieci złożyła w tym tygodniu oficjalną wizytę w hrabstwie West Yorkshire. W jej trakcie wraz z ochroniarzami przeszła się po Leeds Kirkgate Market. Nie obeszło się tam bez przykrego incydentu…

Księżna Kate ordynarnie zaczepiana przez obcego mężczyznę

Księżna na tę okazję wbiła się w ciemnozielony płaszcz. Od razu przykuła uwagę swoich rodaków, którzy pozdrawiali ją i do niej machali. Wśród nich znalazł się jednak mężczyzna zupełnie pozbawiony poczucia dobrego smaku. W pewnej chwili lubieżnie gwizdnął on w stronę arystokratki, co zarejestrowały kamery. Kate nie zareagowała na zaczepkę, o czym rozpisują się dziś światowe media.

Kate Middleton wolf-whistled by member of public

The Princess of Wales brushed off a wolf-whistle from a member of the public as she arrived in Leeds to launch her campaign highlighting the importance of early childhood development.

Posted by LBC on Tuesday, January 31, 2023

Brytyjczycy nie kryją zażenowania tym pokazem braku szacunku dla instytucji monarchii. Główny bohater incydentu i tak może mówić o sporym szczęściu. Dziś tylko wyszedł na prostaka, a jeszcze kilka wieków temu za takie zachowanie mogła go spotkać dotkliwa kara…

Co myślicie o takim zachowaniu mężczyzny?


Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zocha jak się czujesz po pobycie w psychiatryku. 11;46

  • Gość pisze:

   Twoja stara była w psychiatryku?
   Trudno się dziwić, zalamala się patrząc na taki miot

 • Gośćzuzia pisze:

  Ja po prostu wygwizdali i to.nie mialo.nic wspolnego z lubieznoscia. Po prostu nie kazdy ja lubi i facet dal.tego wyraz. Czy to bylo.eleganckie? Nuech kazdy oceni sam.

 • Gość pisze:

  Ja lubie jak tak gwizdaja za mną. Czuje ze fajnie wygladam.

 • Gość pisze:

  To bardzo nieelegancko gwizdać na kogokolwiek, ale to tylko pokazało, że niektórzy Brytyjczycy postrzegają członków BRK jako zwykłych celebrytów. A poza tym Brytyjczycy mają poważniejsze problemy. PKB spada, wizja recesji rysuje się coraz wyraźniej. Wystrojona i cała w uśmiechach Kate nie we wszystkich budzi nabożne uczucia.

 • Gość pisze:

  Korona jej z głowy nie spadła!

 • Gość pisze:

  Żadnej kobiety nie można lubieżnie zaczepiać , nawet jak nie jest księżniczką .!

 • Gość pisze:

  kilka wieków wcześniej co najwyżej pracowalaby w kuchni w palacu

  • Gość pisze:

   Poczytaj nieco o rodzinie Middleton i ich koligacjach, wiec może na księcia Walii nie miałaby szans, ale na arystokrate jak najbardziej.
   Do sprzatania w kuchni to mogliby wziąć pomyłkę harrego.

  • Gość pisze:

   Przodkowie Kate się z zapadłej górniczej wsi w hrabstwie Durham w północno-wschodniej Anglii. Jej pradziad pracował w ciężkich warunkach w kopalni w miejscowości Hetton-le-Hole należącej do szkockiej arystokratycznej rodziny Bowes-Lyon. Prababka Kate Middleton, Elizabeth Temple, w dążeniu do poprawy warunków życia wraz z mężem stolarzem przeniosła się z górniczej wsi do Londynu, osiadając w dzielnicy Ealing. Równie ambitna była babka Kate, Dorothy Harrison, która wyszła za mąż za inżyniera. Jej córka Carole (matka Kate) wyszła za mąż za pilota British Airways pochodzącego z zamożnej rodziny prawników w Leeds. Oboje doszli do dużego majątku, prowadząc firmę z akcesoriami na dziecięce imprezy. Kuzyni Middleton nadal mieszkają w hrabstwie Durham. Jeden z nich prowadzi lokal sprzedający smażone ryby z frytkami. To tyle na temat pochodzenia i arystokratycznych koneksji Kate.

  • Gość pisze:

   Ojej, fanka scierki nie doczytala o Middletonach:)) To szanowana, zamozna rodzina prawników i filantropow
   Prababcia Kate Olive Lupton wywodzila się z arystokracji, skoligaconej z m.in. Spencerami, babcia Valerie Glassborow z rodziny bankierów, podczas wojny pracowała w Bletchley Park.
   Dziadek – pilot i bohater wojenny. To tyle na temat pochodzenia i arystokratycznych koneksji księżnej Walii. Możesz doczytac na temat działalności Olive Middleton i jej męża.
   Fakt, mama Kate pochodzi ze skromniejszej rodziny, ale uczciwej i ciężko pracującej, także na awans spolecxny, to przecież nic złego.
   Nie ma natomiast pomiędzy nimi kryminalistów, bankrutow, pijakow i jachtowki jak to jest w rodzinie zezowatej pomyłki harrego.
   Pochodzenie pokazuje dlaczego Kate jest szanowana damą, a meg pogardzana patocelebrytka

  • Gość pisze:

   W którym miejscu napisalam cokolwiek o Markle? Na punkcie Markle to ty masz obsesję, nie ja. Mało wczoraj się obczytałaś na swój temat? Wielu piszących stwierdziło, że twoje wpisy jedynie zaśmiecają forum. Ale cóż, pluć świni w oczy, to powie że deszcz pada. 🙂

  • Gość pisze:

   Ja pisałam o markle, że to ona mogłaby co najwyżej sprzątać w kuchni.
   A ty najwyraźniej nie doczytałas na temat Middletonów, angielski trudny język dla takiej karynki:). Może spróbuj tłumaczenia w wiki, w sam raz dla takiej debilki 🙂
   Po pierwsze nie wiele osób, a ty i inna chamica, fanka patologii.
   Naprawdę sądzisz, że mnie obchodzi zdanie czegoś takiego jak wy. Jesteście niczym, zarówno tu jak i w realu, zupelnie zbędne i bez znaczenia.
   Właśnie, świnio, tyle razy kazalam ci spadać, a ty wciąż szczekasz.
   Patusy powinny chociaż uczyć swój pomiot gdzie jest jego miejsce. Ciebie nikt nie nauczył. Won stąd, nikt cię tu nie chce, podobnie jak tej drugiej karynki.
   W ogóle jestes idealnie zbędna :)))

  • Gość pisze:

   o 13:58
   Nakazywać, prostaczko, to możesz swoim bachorom. Wiele osób dało ci popalić i to nie raz, ale wiele razy. I tu, i na plotku i na e-matce, pustaczko. :)Opędzają się od ciebie jak od wściekłego psa, a ty wciąż szczekasz. Spadaj do bachorów i nie przekonuj, że masz dzieci. Po takiej matce to są przebrzydłe bachory. 🙂 🙂 🙂 Źle trafiłaś, ponieważ język angielski znam i to dobrze, ale nie mam zamiaru marnotrawić czasu na czytanie o Middletonach. Internetowe ploteczki to zajęcie dla takiej pustaczki jak ty. Napisałaś o jednych, odpisałam o drugich. A teraz – wypad, kretynko. Ale ty przecież wytrzymasz i za chwilę zrobisz aport. :):):)

  • Gość pisze:

   Zocha jak się czujesz po pobycie w psychiatryku. 11;46

  • Gość pisze:

   o 18:25
   Zochę wypuścili na przepustkę! 🙂 Wnioskując na podstawie jej formy, leczenie potrwa jeszcze bardzo długo i raczej nie zakończy się sukcesem. Chyba że w tak zwanym międzyczasie pojawi się możliwość transplantacji mózgu i Zośce w fazie eksparymentalnej przeszczepią mózg od szympansa. 🙂 🙂 W tym cała jej nadzieja. 🙂 🙂 🙂

  • Gość pisze:

   16.40 Aportuja takie jak ty, ja wydaje polecenia, a ty niczego sama nie umiesz wymyślić tylko powtarzasz po mądrzejszych. Ile razy ja to pisałam
   To żałosne, chamico. Ale nie podejrzewam fanów ścierki o umiejętność myślenia.
   Och, znasz angielski, a nie wiedziałaś o czym piszesz, więc pisałas bzdury. Jesteś głupia i właśnie to udowodnilas :)))
   Ja mam dzieci, bachory mają takie jak ty i twoja stara, choć jestem pewna, że ty niczego nie wylegniesz. I dobrze. Nikt nie chce twojego miotu ))).
   Dać popalić to możesz suce, która cie wylegla i kazać jej spadać też. Ona wylegla prxebrzydlego bachora i teraz żałuje. Dlatego tak lubisz meg i jej prosiaki, jesteś równie odrazajaca:)
   Dla mnie jesteś najzwyklejsza wycieraczka, która nie powinna istnieć. Dla moich dzieci też, jesteś niczym. One brzydzilyby się wytrzeć buty o coś takiego jak ty.
   A teraz suczy pomiocie;
   APORT!!!!

  • Gość pisze:

   16.40 A ty niczego sama nie umiesz wymyślić tylko powtarzasz po mądrzejszych. Ile razy ja to pisałam
   To żałosne, chamico. Ale nie podejrzewam fanów ścierki o umiejętność myślenia.
   Och, znasz angielski, a nie wiedziałaś o czym piszesz, więc pisałas bzdury. Jesteś głupia i właśnie to udowodnilas :)))
   Ja mam dzieci, bachory mają takie jak ty i twoja stara, choć jestem pewna, że ty niczego nie wylegniesz. I dobrze. Nikt nie chce twojego miotu :))).
   Dać popalić to możesz suce, która cie wylegla i kazać jej spadać też. Ona miala prxebrzydlego, parszywego bachora i teraz żałuje. Dlatego tak lubisz meg i jej prosiaki, jesteś równie odrazajaca:)
   Wara od moich dzieci, nie twoj poziom, moje dzieci brzydzilyby się wytrzeć buty o coś takiego jak ty.
   A teraz;
   APORT!!!!

 • Gość pisze:

  Lepiej by jajem dostala?

  • Gość pisze:

   Lepiej gdyby nie by lo chamstwa albo było karane.

  • Gość pisze:

   Gwizdanie karane?widzę że niektórym potrzebny jest psychiatrykdzis królowie to tylko wizytówka na życzenie ogółu także plebsu

  • Gość pisze:

   Osoby publiczne takze nie muszą być narażone na chamstwo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×