Kate i William pochwalili się nowym zdjęciem Charlotte. Internauci są zachwyceni: „Coraz bardziej podobna do prababci”

Księżna Kate, książę William i księżniczka Charlotte

Księżna Kate, książę William i księżniczka Charlotte

Księżna Kate i książę William na Instagramie pochwalili się nowym zdjęciem Charlotte. Zachwyceni internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna.

Księżna Kate i książę William nie tylko reprezentują interesy królowej Elżbiety II, ale także skupiają się na życiu rodzinnym. Wychowują troje dzieci. Najstarszy George niedawno świętował ósme urodziny, Charlotte jest dwa lata młodsza od starszego brata. Najmłodszy, Louis, w kwietniu skończył trzy lata.

Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa, dzieci małżonków bardzo rzadko towarzyszą im podczas oficjalnych wystąpień. Niedawno zrobiono wyjątek. George i jego siostra razem z tatą pojawili się w w Sandringham. Wzięli udział w oficjalnym otwarciu biegów. Odliczali ostatnie sekundy przed startem. Filmik z tego wydarzenia już okrążył sieć i zachwycił internautów.

Księżna Kate i książę William pokazali nowe zdjęcie Charlotte

Kate i William przygotowali dla fanów rodziny królewskiej kolejną niespodziankę. W sobotni poranek opublikowali nowe zdjęcie Charlotte. 6-latka, ubrana w niebieską bluzkę i czerwone spodnie, pozuje z motylem w dłoniach. Z zainteresowaniem śledzi owada, który nieprzypadkowo pojawił się w tym wpisie. Małżonkowie w ten sposób próbują zwrócić uwagę na ważną inicjatywę:

Chcieliśmy podzielić się tymi pięknymi motylami Pawia i Czerwonego Admirała w ramach inicjatywy Big #ButterflyCount odbywającej się w Wielkiej Brytanii.@savebutterflies zachęcają nas wszystkich do policzenia tych niesamowitych stworzeń, ponieważ są nie tylko piękne, ale także niezwykle ważne. Motyle są istotnymi częściami ekosystemu, zarówno jako zapylacze, jak i elementy łańcucha pokarmowego.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Nie tylko dziękują małżonkom za udostępnianie takich treści, ale także komplementują wygląd Charlotte. Podkreślają, że 6-latka coraz bardziej przypomina swoją prababcię, królową Elżbietę II:

  • Duże brawa za promowanie tak cennych inicjatyw. Cieszę się, że śledzę Wasz profil.
  • Charlotte na każdym zdjęciu jest piękniejsza. Cudowna dziewczynka. Też widzicie, że wygląda jak królowa Elżbieta II?
  • Księżniczka Charlotte to wykapana prababcia. Przepiękny kadr, nie mogę się napatrzeć.

Też dostrzegacie to podobieństwo?

 


Księżniczka Charlotte na nowym zdjęciu udostępnionym przez Kate i Williama

Księżniczka Charlotte na nowym zdjęciu udostępnionym przez Kate i Williama

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×