Książę William z dziećmi na rozpoczęciu biegów. George i Charlotte przemówili przez mikrofon. Jak oni wyrośli!

Książę William z dziećmi

Książę William z dziećmi

Książę William wziął udział w rozpoczęciu biegów w Sandringham. Na miejscu mógł liczyć na wyjątkowe wsparcie - swoich dzieci George'a i Charlotte. Jak oni wyrośli!

Mimo pandemii koronawirusa książę William reprezentuje interesy królowej Elżbiety II. Bierze udział w spotkaniach, w których często towarzyszy mu jego żona Kate. Małżonkowie, gdziekolwiek się nie pojawiają, inspirują uczestników danego wydarzenia. Zachwycają stylizacjami, a także zachowaniem. Podobno są zgodni nie tylko w miejscach publicznych, ale także dobrze dogadują się za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham.

Książę William z George’em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu biegów

Kate i książę William nie tylko spełniają się jako małżonkowie, ale także jako rodzice. Wychowują troje pociech. Książę George, który jest najstarszy, będzie w tym roku świętować ósme urodziny. Charlotte niedawno skończyła sześć lat. Najmłodszy z całej trójki, Louis, urodził się w 2018 roku.

Ze względu na pandemię koronawirusa, dzieci Kate i Williama bardzo rzadko biorą udział w oficjalnych wystąpieniach. W sobotę rodzina królewska przygotowała dla swoich fanów nie lada gratkę. George i jego siostra razem z tatą pojawili się w w Sandringham. Wzięli udział w oficjalnym otwarciu biegów. Odliczali ostatnie sekundy przed startem. Filmik z tego wydarzenia już okrążył sieć.

Książę George miał na sobie koszulę w kratę, którą połączono z granatowymi spodenkami, a także sportowymi butami. Z kolei jego siostra była ubrana w różową bluzę z eleganckim kołnierzykiem, krótkie spodenki i różowe adidasy.

Nie da się ukryć, że rodzeństwo bardzo zmieniło się w ostatnim czasie. Dostrzegli to też internauci, którzy w social mediach dzielą się swoimi odczuciami na ten temat:

  • Książę George wygląda jak jego ojciec. Zarówno on, jak i jego siostra są uroczy i rosną tak szybko.
  • Ale oni wyrośli. Nie mogę uwierzyć, że czas mija tak szybko. Książę William wydaje się być dobrym tatą.
  • Dzieci wyglądają na niezwykle nieśmiałe i takie słodkie. To musi być dla nich onieśmielające, że są wśród tylu nieznajomych osób, a także mediów, które je filmują.

Nowe zdjęcia dzieci Kate i Williama znajdziecie w galerii.

Zobacz też: Jeszcze i to… William zmaga się z problemami ze zdrowiem. „Jest przerażony. Zwrócił się do najlepszych lekarzy!”


Książę William z dziećmi na otwarciu biegów

Książę William z dziećmi na otwarciu biegów

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×