Księżna Kate panicznie boi się przyjazdu Harry’ego na koronację Karola III. Do mediów wyciekły prywatne SMS-y

Harry i Kate

Harry i Kate

Księżna Kate przeżywa prawdziwy horror na kilka miesięcy przed koronacją Karola III. Wszystko przez Harry'ego. O co chodzi?

Zbliża się historyczny moment dla króla Karola III – już 6 maja zostanie koronowany na władcę Zjednoczonego Królestwa. Przygotowania idą pełną parę, ale na całą imprezę kładzie się cień Meghan i Harry’ego, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, czy przylecą na uroczystość. Najbardziej boi sie tej wizyty Kate. Ma prawdziwą traumę, którą zafundował jej szwagier.

Księżna Kate boi się napisać do Harry’ego

Ponieważ zbliża się koronacja króla Karola, niepokój księżnej Walii rośnie z każdym dniem. To, czy jej szwagier i jego żona będą obecni na historycznym wydarzeniu, nie daje jej spokoju. Biorąc pod uwagę, że jej szwagier dzielił się osobistymi SMS-ami między nią a Meghan Markle i ujawnił ich prywatne rozmowy, w wyniku czego Kate była postrzegana przez niektórych jako zimna i kłótliwa.

Cała ta sytuacja całkowicie zmieniła sposób, w jaki Kate postrzega Harry’ego – mówi źródło New Idea – Kiedyś był jednym z jej najbliższych przyjaciół… zaufanie całkowicie zniknęło. Ostatnią rzeczą, jakiej chce Kate, jest bycie zmuszaną do spotkania twarzą w twarz z dwojgiem ludzi, którzy tak bardzo starali się ją skrzywdzić.

I dodaje:

Koronacja króla powinna być świętem dla jego rodziny, ale zamiast tego Kate martwi się, że jeśli Sussexowie się pojawią, będzie musiała spędzać każdą sekundę na oglądaniu się przez ramię.

Harry, ujawniając wymianę wiadomości tekstowych Kate z Meghan, w Spare, w sprawie niesławnego nieporozumienia dotyczącego sukni druhny księżniczki Charlotte w okresie poprzedzającym ślub Sussexów w 2018 roku, sprawił, że Kate zwątpiła w niego całkowicie.

Kancelaria poprosiła Williama i Kate, aby ponownie skontaktowali się z Harrym i Meghan i spróbowali załagodzić sytuację, ale Kate ma paranoję, że każdy wysłany do nich SMS lub e-mail może zostać źle zrozumiany i upubliczniony – mówi źródło – Ona jest niechętna nawet do pisemnych rozmów z kimkolwiek, kto jest blisko Harry’ego – jak kilku przyjaciół Williama, a nawet księżniczka Eugenia – ponieważ tak bardzo się martwi, że może to skończyć w rękach Sussexów, którzy z pewnością nie zastanowiliby się dwa razy przed ponownym ujawnieniem jej wiadomości.

Te wieści na pewno nie ucieszą fanów Kate.

To smutne –  dodaje informator New Idea – To nie jest sposób na życie. Ona nie zasługuje na to, by czuć się w ten sposób.

Jak myślicie, Harry i Meghan przybędą na koronację, która już 6 maja?

Król Karol wprawił Meghan i Harry’ego w zakłopotanie

Czy Sussexowie zdecydują się na przyjazd na koronację? Jak ocenia jeden z ekspertów, są teraz w dość kłopotliwym położeniu. Wszystko dlatego, że Karol III nie uniósł się honorem i postąpił zgodnie ze sprawowaną funkcją.

Król, właściwie, zagrał tutaj bezbłędnie. Od samego początku dawał jasno do zrozumienia, że jego najmłodszy syn i jego żona są mile widziani na koronacji – tłumaczył ekspert od spraw rodziny królewskiej – mówił były królewski korespondent BBC Michael Cole w programie Sky News Australia.

Wygląda na to, że Meghan i Harry nie znajdą tak łatwo dobrego wyjścia z tej sytuacji. Cokolwiek bowiem postanowią, nie będzie to dobre dla ich PR-u.


Kate boi się pisać do Harry'ego

Kate boi się pisać do Harry'ego

Meghan Markle - podeszwa buta

Meghan Markle - podeszwa buta

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Po co ten ryży na koronacji. Wstyd za niego i jego żonkę

 • Gość pisze:

  Dość narobili bałaganu i jeszcze przeprosiny chcą ,wstydu nie mają i szacunku dla ojca i brata i resztę rodziny. . Nie powinni być zaproszeni na koronację króla i nie są członkami królestwa. Po co oni ,będą nagrywać i pisać książki negatywnie bo tylko tak widzą. Kate da radę .

 • Gośćhelema pisze:

  Bzdury,Kate to perełka w tej koronie,wykształcona i z klasą,gdzie tam tej aktorce do niej

 • Gość pisze:

  Jaka biedna, oj oj.

 • Gość pisze:

  Ujawnienie prywatnych SMS-ów przez Harrego nie było eleganckie, ale przecież nie sfałszował ich treści.
  Nie rozumiem, dlaczego Kate boi się spotkania z Sussexami? Boją się i nieustannie oglądają przez ramię tylko ci, którzy mają coś na sumieniu.

  • Gość pisze:

   No popatrz, opublikowany list zezowatej do ojca także nie był sfałszowany, a toto zrobiło z siebie ofiarę.
   Sms pokazały akurat, że to meg była winna, ale Kate po prostu nie chce brać udziału w żałosnym przedstawieniu rudego i jego scierki.
   Nie, boją się osoby, które już zostały kiedyś zaatakowane i które wiedzą, że mają do czynienia z zaklamanymi kreaturami.
   Nie boją się tylko osoby bez sumienia i bez mózgu, czyli takie jak HM.

 • Gość Rozerin pisze:

  Współczuję K bez względu co by nie zrobiła i jak by się zachowała i tak niektórym się to nie spodoba, powinna zaprezentować siebie taką jaką jest. A jest świetna i cierpliwa 🌹

 • Gość Toja pisze:

  Wcale jej się nie dziwię, że nie chce do nich pisać. Są zdolni sprzedać wszystko. A Harry bardzo ją zawiódł.

 • Gość pisze:

  Niestety tak bywa jak sie ma na sumieniu to strach towarzyszy.

  • Gość pisze:

   Raczej jak się ma do czynienia z takimi osobami jak HM bez skrupułów i bez rozumu.
   Co takiego Kate może mieć na sumieniu, niechęć do pozyczania blyszczyka? 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×