NewsyWyciekła lista gości na koronację Karola III! Meghan z zakazem, a Harry? Robi się coraz ciekawiej

Wyciekła lista gości na koronację Karola III! Meghan z zakazem, a Harry? Robi się coraz ciekawiej

Król Karol III i Meghan i Harry
Król Karol III i Meghan i Harry
Elwira Szczepańska

02.02.2023 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koronacja Karola III na króla Wielkiej Brytanii odbędzie się w sobotę 6 maja, a do prasy sukcesywnie przedostają się nowe informacje na temat zaplanowanych uroczystości. Właśnie wyciekła lista gości. Kto został zbanowany?

Karol III pozwoli być Harry'emu i Meghan na koronacji w maju?

Pałac Buckingham aż rozgrzewają spekulacje na temat tego, czy król Karol III pozwoli Sussexom pojawić się na majowej koronacji.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć, w którą stronę to się wszystko obróci - mówi informator New Idea.

Podczas gdy brytyjską prasę zalewają plotki, że nowy monarcha nie zaprosi pary na swój wielki dzień, źródło magazynu z Pałacu mówi, że istnieje konkretny powód, dla którego 74-letni Karol, ma jeszcze publicznie dać szansę Harry'emu i Meghan.

Karol wie, że kiedy to zrobi, dla żadnego z nich nie będzie odwrotu – mówi źródło - Wielu doradców zachęca go, by ich odciął, ale on przypomina ludziom, że jest najpierw ojcem, a potem królem. Nie bierze jeszcze pod uwagę zakazu pojawienia się na nabożeństwie, a przynajmniej pojawienie się na balkonie. Chce zobaczyć, jak potoczą się sprawy z Sussexami w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Po dwumiesięcznym zamieszaniu medialnym, sprowokowanym przez Sussexów, kilku wywiadach, pamiętniku Spare i ich premierze serialu dokumentalnego Netflix, para zniknęła z przestrzeni publicznej:

To mądre posunięcie z ich strony, jeśli mają jakąkolwiek nadzieję na udział w koronacji — dodaje źródło gazety - W końcu najwyraźniej nadal chcą być członkami rodziny królewskiej, biorąc pod uwagę to, jak Harry agresywnie odrzucał wszelkie sugestie, że powinni zrzec się swoich tytułów, jeśli mają już dość tej instytucji. Meghan wie, że bez królewskich powiązań stają się mniej wartościowi. Ona chce, by oczy całego świata były zwrócone na nich, gdy stoją ramię w ramię z królem.

Karol zostawił sobie czas, żeby przemyśleć sprawę.

Król czeka, aby zobaczyć, co zrobią dalej — mówi informator.

Nie wiadomo więc jeszcze czy zaproszenie do Meghan i Harry'ego zostanie wysłane. Pierwsza lista gości, która wyciekła z Pałacu, nie zawiera ich nazwisk... Źródło jest przekonane, że Meghan może dostać bana na słynny balon, z którego też nie zobaczyła ubiegłorocznej parady z okazji urodzin Elżbiety II. Kto wie, ile w tych pogłoskach jest prawdy?

  • Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu "Meghan i Harry"
  • Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie
  • król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II
  • Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II
  • Król Karol III – pogrzeb królowej Elżbiety II
  • Karol III - problemy z piórem
  • król Karol III
  • Meghan pojawi się na koronacji Karola III?
[1/8] Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu "Meghan i Harry"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także