Ogromna blizna na głowie księżnej Kate przestraszyła fanów. Skąd się wzięła?

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate jest bardzo lubiana, ale przez to, wiele osób bacznie jej się przypatruje. Ostatnio fani dopatrzyli się sporej blizny na jej głowie. Skąd się wzięła? Jak komentuje Pałac?

Księżna Kate jest ulubienica Brytyjczyków. Kiedy fani dopatrzyli się prawie 8-centymetrowej blizny na jej głowie, zaczęły mnożyć się pytania, jak powstała?

Księżna Kate – skąd się wzięła blizna na jej głowie?

Na niektórych zbliżeniach twarzy księżnej Kate fani zauważyli prawie 8-centymetrową bliznę, po lewej stronie jej głowy. Nauczyła się świetnie ją ukrywać za pomocą kapeluszy i odpowiedni fryzur. Wiele osób zastanawia się nad jej pochodzeniem.

Są tacy, którzy myśleli, że ten ślad to doczepiane włosy. Plotki zaczęły być tak nieprzyjemne, że głos zabrał rzecznik księcia Williama i już jakiś czas temu wyjaśnił w serwisie E! News, skąd księżna ma te bliznę:

Blizna jest związana z operacją z dzieciństwa – powiedział.

Księżna Kate - Pakistan 2019

Księżna Kate – Pakistan 2019. Blizna na głowie – czy ją widać?

Ta informacja nie wystarczyła fanom. Zaczęły się kolejne pytania.Na przykład, czy operacja była poważna? The Daily Mail skontaktował się z chirurgiem, Johnem Scurrem, który stwierdził, że to był drobny zabieg.

Naprawdę wątpię, aby był to jakikolwiek poważny stan. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta – powiedział.

Dodał, że dziwi się, że nikt wcześniej nie doszedł do takiego wniosku. Nie tylko księżna ma skazę. Jej mąż książę William ma znamię, które nazywa blizną Harry’ego Pottera. Jego blizna pojawiła się na jego głowie w wyniku uderzenia kijem golfowym, gdy miał 13 lat.

Tak naprawdę ciężko znaleźć zdjęcie, na którym wyraźnie widać bliznę Kate. Należą się za to słowa uznania dla jej fryzjerki.

Zobacz: Księżna Kate włożyła sukienkę za 5 tysięcy zł i oczarowała wszystkich. Dawno nie wyglądała tak dobrze


Księżna Kate - makijaż, The Troubadour White City Theatre

Księżna Kate - makijaż, The Troubadour White City Theatre

Księżna Kate na farmie choinek

Księżna Kate na farmie choinek

Księżna Kate i książę William - świąteczny nastrój

Księżna Kate i książę William - świąteczny nastrój

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×