Nowe fakty na temat tragicznej śmierci księżnej Diany! Mogą wywrócić historię do góry nogami!

Księżna Diana limuzyna samochód auto mercedes

Księżna Diana limuzyna samochód auto mercedes

Amerykański rząd śledził księżną Dianę w dniu jej śmierci?

Rząd USA szpiegował księżną Dianę tuż przed fatalnym wypadkiem i przetrzymuje tajne dokumenty dotyczące jej oraz członków rodziny królewskiej – donoszą najnowsze informacje od brytyjskich mediów.

Narodowa Agencja Bezpieczeństwa przetrzymuje pliki dotyczące zmarłej księżnej, które podobno zawierają satelitarny obraz z Paryża, przedstawiający moment wypadku, w którym zginęła Królowa Ludzkich Serc oraz jej kochanek, Dodi al Fayed. Ojciec Dodiego kilkukrotnie próbował ujawnić dokumenty będące w posiadaniu amerykańskiego wywiadu, ale do tej pory bezskutecznie.

Organizacja Freedom of Information również kilka razy zgłaszała prośbę do NSA, by opublikowało 182 dokumenty – zawierające łącznie 1056 stron – na temat Diany oraz rodziny królewskiej, a także wypadku. Odpowiedź była jednak za każdym razem odmowna, „ze względów bezpieczeństwa narodowego”. Tym bardziej podejrzane wydają się słowa rzecznika prasowego NSA.

Wypowiedział się on w tej sprawie jakiś czas temu, twierdząc, że w posiadanych przez nich plikach nie ma nic szczególnego:

NSA nie podjęło działań względem brytyjskich obywateli, ani nie jest w posiadaniu żadnych informacji, w których odniesienia do księżnej Diany nie byłyby jedynie przypadkowe – skwitował pytany przez media o dokumenty

Od śmierci księżnej Diany minęło 21 lat, ale wciąż nie wiadomo dokładnie do zaszło w noc tragicznego wypadku, w którym zginęła ulubienica niemal całego świata. Winę oficjalnie zrzucono na paparazzi, ale czy na pewno tak było?

Cios dla księcia Karola! Księżna Kate w jego święto ubrała się dokładnie tak samo jak księżna Diana!

Mroczny sekret księżnej Diany ujrzał światło dzienne. Książę Karol i księżna Camilla szaleją ze wściekłości!

O tym się nie mówiło. Książę William złamał serce księżnej Dianie. Zrobił coś bardzo przykrego


Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

Księżna Diana zginęła w mercedesie

Księżna Diana zginęła w mercedesie

Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×