Meghan Markle dostała ostrzeżenie od księcia Williama w sprawie księżnej Kate. Pierwsze i ostatnie

Księżna Kate, książę William, Meghan Markle

Księżna Kate, książę William, Meghan Markle

Książę William ma już dość zachowania Meghan Markle. Przekazał jej jedno ostrzeżenie w sprawie swojej żony, księżnej Kate. Pierwsze i ostatnie.

Napięta sytuacja w rodzinie królewskiej ciągnie się już miesiącami. Nie dość, że Harry i William mocno ochłodzili swoje relacje, to jeszcze głośno jest o konflikcie pomiędzy ich żonami. Meghan mocno dopiekła Kate, a jej mąż nie zamierza na to więcej pozwalać.

Książę William ostrzega Meghan Markle

Księżna Cambridge starała się z powrotem zjednoczyć skonfliktowanych braci, księcia Williama i księcia Harry’ego, ale księżna Sussex nie wysłała jej żadnego sygnału, że docenia próby i sama wybacza wydarzenia z przeszłości.

W rzeczywistości William wątpi, czy kiedykolwiek będzie znowu dobrze, jeśli chodzi o relacje z Meghan. Zwłaszcza po ostatnim wątpliwym zachowaniu jego szwagierki wobec Kate.

William i Harry w końcu wszystko sobie wyjaśnią, są braćmi. Ale nawyk Meghan do malowania obrazu Kate, który nie poprawia jej wizerunku, jest ogromnym problemem. Wystarczająco złe było to, że Meghan sprawiła, że ​​wywiad z Oprah był wielkim zdewaluowaniem Kate.

Wściekły William ma dość złych zachowań Meghan. W zeszłym tygodniu Markle ogłosiła, że wydaje swoją pierwszą książkę dla dzieci The Bench, zaledwie na dwa dni przed fotograficzną inicjatywą Kate Hold Still, która zadebiutowała jako album.

W międzyczasie okazało się, że doniesiona rywalizacja między Meghan i Kate mogła się rozpocząć pod koniec 2017 r., a Tom Quinn twierdził, że Markle czuła się jak członek rodziny królewskiej drugiej kategorii, kiedy ona i Harry zostali ulokowani w dwupokojowym Nottingham Cottage. Podczas gdy William i Kate mieszkają ze swoimi dziećmi w wielkim Pałacu Kensington, księżna Sussex podobno czuła się rozczarowana, że ich dom rodzinny to „mały” Frogmore Cottage.

Niezależnie od tego, gdzie zaczęło się napięcie, informator Woman’s Day mówi, że William cały czas wspiera Kate.

Kate nadal czuje się upokorzona po wywiadzie z Oprah, ona nienawidzi tego, że Meghan publicznie wyprała brudy, odwracając uwagę od całej dobrej pracy, którą ona i William wykonują w Wielkiej Brytanii

Informator twierdzi, że William nic nie mówiąc bratu, niedawno ujawnił swoje myśli bezpośrednio Meghan. Nie wiadomo, co powiedział Markle, ale podobno były to mocne słowa. Miał ją uprzedzić, żeby zostawiła Kate w spokoju. To było pierwsze i ostatnie ostrzeżenie z jego strony. Jakich argumentów użył? To pozostaje tajemnicą.


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×