Karol z Camillą pokazali choinkę. Wybór miejsca, w którym stanęła, nie był najlepszym pomysłem. Jak oni będą funkcjonować?

Książe Karol, księżna Camilla

Książe Karol, księżna Camilla

Książę Karol z Camillą pochwalili się tegoroczną choinką. Uwagę przykuwają nie tylko na piękne ozdoby, ale i miejsce, w którym ustawiono drzewko. Nie będzie im przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu?

Książę KarolCamilla w 2005 roku zdecydowali się sformalizować swój związek, po wieloletnim romansie. Od tamtego czasu regularnie pojawiają się publicznie, pokazując, że tworzą szczęśliwą rodzinę. Za każdym razem wymieniają między sobą serdeczne uśmiechy oraz wspierają się nawzajem podczas publicznych wystąpień.

W mediach wielokrotnie pojawiały się informacje o tym, jakoby mieli szykować się do rozwodu. Dziennikarze kilkukrotnie wskazywali na to, że bezpośrednią przyczyną miała być rzekomo skrywana homoseksualna orientacja księcia.

Ślub z Dianą był tylko przykrywką. On miał trzech potajemnych kochanków – donosiły swego czasu brytyjskie media.

Zainteresowani nigdy nie odnieśli się do tych plotek. W zamian za to na każdym kroku udowadniają, że ich małżeństwo ma się świetnie. W mediach społecznościowych regularnie publikują wspólne fotografie, które zaprzeczają doniesieniom.

Książę Karol z Camillą pokazali choinkę

Nie od dziś wiadomo, że królowa Elżbieta II kocha Boże Narodzenie i tę samą miłość zaszczepiła w swoich dzieciach. Co roku w zamku Windsor ustawiana jest imponujących rozmiarów udekorowane drzewko, a członkowie rodziny królewskiej wysyłają do poddanych świąteczne kartki, na których widnieją ich zdjęcia.

Zgodnie z tradycją, również w Clarence House, oficjalnej siedzibie księcia Walii i księżnej Kornwalii, ustawiono sporych rozmiarów choinkę, którą pokazano na Instagramie.

Drzewko ozdobiono lampkami dającymi ciepłe światło oraz czerwonymi i złotymi bombkami. Czubek zwieńczono figurką anioła. Co ciekawe, iglak został ustawiony niemalże przy samych schodach prowadzących do innych pomieszczeń. Przez tak niefortunne położenie, piętro budynku w zasadzie zostało wyłączone z użytkowania.

Para nie tylko chciała pochwalić się pięknie udekorowanym drzewkiem, ale i zwrócić uwagę poddanych na sytuację osób starszych w święta.

Seniorzy bardzo często spędzają Wigilię w samotności, co jest dla nich szczególnie przykre. Na szczęście książę Karol, patron fundacji charytatywnej Age UK oraz Camilla reprezentująca The Silver Line stworzyli całodobową infolinię dla osób w podeszłym wieku, które nie tylko mogą zgłosić się tam po poradę, ale i wdać się w miłą pogawędkę.

W te święta Książę Walii i Księżna Kornwalii zachęcają do zapamiętania starszych przyjaciół i krewnych w okresie świątecznym. Czy wiesz, że prawie 1,5 miliona starszych osób czuje się w Boże Narodzenie bardziej samotne niż o każdej innej porze roku? @age_uk i kampania The Silver Line #BrighterChristmas wspiera tych, którzy w tym roku mogą być samotni. Książę jest patronem wieku UK, organizacji charytatywnej wspierającej osoby starsze w całej Wielkiej Brytanii, a księżna jest patronką Silver Line, która zapewnia osobom starszym całodobową infolinię, aby uzyskać informacje, wsparcie lub po prostu przyjacielską pogawędkę. 

Podoba wam się choinka księcia Karola i księżnej Camilli?


clarencehouse_269466168_959454801673479_9127478833842751910_nKsiążę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles opłakują księcia Filipa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×