Szukaj

Książę Harry ujawnił sekret z domowego zacisza. Tak z Meghan nazywają Archiego, gdy nikt nie słyszy

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Książę Harry w nowym materiale wideo zdradził jeden z sekretów domowego zacisza. Ujawnił, jak on i Meghan Markle nazywają Archiego Harrisona. Ten pseudonim jest naprawdę uroczy!

Książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Małżonkowie nie siedzą jednak bezczynnie w domu. Włączają się w akcje charytatywne, pomagają potrzebującym, udzielają wywiadów.

Niedawno księżna spotkała się z Glorią Marią Steinem. Panie poruszyły ważne tematy takie jak m.in. prawa kobiet oraz kwestię równości w nadchodzących wyborach prezydenckich. Rozmowę nagrano na świeżym powietrzu, prawdopodobnie w ogrodzie Meghan. Internauci wzięli na celownik jej brzuch sugerując, że żona Harry’ego jest w drugiej ciąży.

Książę Harry zdradził uroczy pseudonim Archiego

Nie tylko Meghan, ale także jej mąż udziela wywiadów. W najnowszym materiale wideo, które opublikowano z okazji urodzin Rugby Football League, wyjawił skrywany dotąd sekret z domowego zacisza.

Harry opowiedział o tym, jak czuje się w Stanach Zjednoczonych. Przy okazji zdradził pseudonim, którym wraz z Markle nazywają swojego synka. Okazuje się, że mówią na niego „nasz mały chłopiec”:

Jestem niewiarygodnie szczęśliwy i wdzięczny, że mam przestrzeń na świeżym powietrzu. Mój syn może bawić się na zewnątrz i mam niesamowite szczęście, którego mnóstwo osób nie miało w ciągu ostatnich miesięcy. Nasz mały człowiek jest naszym priorytetem, późnej skupiamy się na pracy i robimy wszystko, by uczynić świat jeszcze lepszym miejscem.  […] Rozmawiałem z wieloma ludźmi, którzy utknęli w wieżowcach. Nawet nie widzą przestrzeni na zewnątrz.

Książę, jego żona i Archie przebywają aktualnie w Santa Barbara. Mieszkają w posiadłości, która znajduje się w kameralnym otoczeniu. Dzięki temu mogą się cieszyć wymarzoną prywatnością.

 


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrrison w Afryce

Archie Harrrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×