Szukaj

Harry prosi Kate i Williama o przebaczenie! Meghan dała mu w kość. Zaskakujące doniesienia tabloidu

Harry

Harry

Meghan mocno dała popalić Harry'emu, że ten jest już tak zdesperowany, że koniec małżeństwa zbliża się wielkimi krokami. Nawet poprosił o przebaczenie Williama i Kate. Bardzo potrzebuje ich wsparcia. Co donoszą tabloidy?

O konflikcie Harry’ego z Williamem jakiś czas temu rozpisywały się kolorowe gazety. Obecnie sprawa trochę ucichła, ale wiadomo, że ciągle nie naprawili relacji. Jednak podobno ma nastąpić przełom i to za sprawą desperackiej decyzji młodszego syna księcia Karola.

Tabloid donosi, że książę ma już serdecznie dosyć zachowania Meghan i ma plan, żeby prosić starszego brata o wybaczenie.

Harry prosi Williama i Kate o wybaczenie. Koniec małżeństwa z Meghan?

Bulwarówka grzmi, że Harry z pomocą szwagierki rozpaczliwie błaga swojego brata, aby przywitał go z powrotem w rodzinie. Po ponad roku życia w Kalifornii, podczas którego, jak wynika z wielu relacji, czuł się samotny i odizolowany – książę desperacko chce wrócić do Wielkiej Brytanii bez swojej żony, księżnej Meghan.

Wydawałoby się, że w domu w Santa Barbara panuje prawdziwa sielanka, a Sussexowie w końcu są szczęśliwi, żyjąc na własny rachunek, ale informatorzy twierdzą inaczej.

Harry ma już dość ambicji Meghan. Życie w Kalifornii miało być spokojne, tymczasem ona cały czas wymyśla nowe projekty. Do tego Harry czuje, że coraz bardziej traci kontakt z rodziną.

Według brytyjskiego Daily Telegraph Harry cierpi także z powodu trwałej utraty swoich tytułów wojskowych. Ma wrażenie, że coraz więcej rzeczy mu ucieka.  Do tego jeszcze tęskni za swoimi brytyjskimi przyjaciółmi, ale przede wszystkim za bratem – choć, biorąc pod uwagę ich publiczny konflikt, z trudem się do tego przyznaje.

Harry ma się pojawić na Wyspach Brytyjskich na setnych urodzinach dziadka, księcia Filipa, a także dorocznym Trooping the Colour królowej w czerwcu i na historycznym odsłonięciu pomnika poświęconego jego zmarłej mamie księżnej Dianie w dniu 1 lipca. Książę czuje, że to jest ostatnia szansa na poprawienie stosunków z bratem.

Biorąc pod uwagę, że William i Harry pracowali razem nad posągiem Diany w ciągu ostatnich kilku lat, byłoby naprawdę wstyd, gdyby nie byli w dobrych stosunkach, kiedy wreszcie dojdzie do odsłonięcia. Harry zaczyna zdawać sobie sprawę, że napięcie posuwa się za daleko.

Meghan jasno daje odczuć, że ​​Harry będzie uczestniczył w obchodach Wielkiej Brytanii bez niej i ich syna Archiego, który w maju będzie kończył dwa lata. Mimo że nie podoba mu się to, że Archie nie weźmie udziału w uroczystościach i nie spotka się z rodziną, odkrywa też tego dobre strony.

To szczęście w nieszczęściu, że Meghan chce pozostać w Stanach Zjednoczonych, ponieważ to sprawia, że ​​Harry skupi się na odbudowywaniu relacji ze swoim bratem – być może także jego ojcem księciem Karolem i królową. Chce też zasięgnąć rady na temat możliwości opuszczenia Ameryki i powrotu do domu – mówi informator.

Donosiciel wierzy, że Harry skontaktował się już z Kate, aby ujawnić swoje zamiary – a ona chętnie mu pomoże.

Słyszała, jak nieszczęśliwy jest Harry w Ameryce. Zachęcała Williama i Harry’ego, aby wyjaśnili nieporozumienia.

Dodatkowo źródło twierdzi, że Harry szuka wskazówek, jak może zostawić Meghan, nie wywołując wielkiego skandalu. Ile jest w tych doniesieniach prawdy? To już tylko wie sam książę Sussex.


Zrzut ekranu 2021-02-10 o 22.09.50 Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle –  Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle, książę Harry i księżna Kate na Trooping the Colour 2019

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Wolne media” to tylko takie, które są w rękach niemieckich i „starszych braci w wierze”. 80% (!) polskiej prasy i mediów elektronicznych to… 1. Axel Springer (potomkowie generała SS Wernera Lorenza, „wsławionego” akcjami na Zamojszczyźnie i w Wielkopolsce) – prasa i portal ONET…2. Bauer, czyli m.in. prasa i portal INTERIA…3. Verlagsgruppe Passau – większość prasy lokalnej…… Do tego Agora Michnika-Szechtera, której 20% udziałów niedawno wykupił znany „filantrop” George Soros. Oczywiście po to, aby reprezentować tam stanowisko, zgodne z „polską racją stanu”. Czy można sobie wyobrazić taką sytuację w Niemczech? Warto przypomnieć, że kiedy Brytyjczycy chcieli kupić jedną zaledwie gazetę w Niemczech – „Berliner Zeitung” – podniosła się wrzawa, iż to zagraża racji stanu. Jeżeli teraz zestawimy z tym, że w Polsce (2019) mamy ponad 130 tytułów gazet niemieckich, bądź szwajcarsko-niemieckich, to widać kolosalną różnicę

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×