Szukaj

Słynny jasnowidz ma piękną i młodszą o 19 lat żonę. Kim jest partnerka życiowa Krzysztofa Jackowskiego?

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz ma piękną drugą żonę. Co wiemy o Katarzynie?

Krzysztof Jackowski znany jako jasnowidz z Człuchowa to najpopularniejszy wizjoner w Polsce. Głośno o nim w mediach a jego przepowiednie interesują internautów w całym kraju, to jego życie prywatne owiane jest wieloma tajemnicami. Niewiele osób wie, że ma o 19 lat od siebie młodszą żonę Katarzynę. Co o niej wiemy?

Co wiadomo o żonie Krzysztofa Jackowskiego, Katarzynie?

Krzysztof Jackowski to postać kontrowersyjna i interesująca jednocześnie. Jak sam przyznaje, ma dar, dzięki któremu wyczuwa przyszłe wydarzenia. Często pomaga policji. Od 20 lat jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób. Zajmuje się jednak również sprawami, które interesują internautów w Polsce – jak prognozy pogody, wyniki wyborów czy losy polskich drużyn podczas ważnych wydarzeń sportowych. Ostatnio wypowiada się na temat obecnej sytuacji związanej z koronawirusem.

Jego obecna żona pojawiła się u niego właśnie z prośbą o poradę życiową. Dowiedziała się, że znajdzie mężczyznę i będzie z nim szczęśliwa.

Wtedy nie przyszło mi do głowy, że to będę ja – mówił Krzysztof Jackowski w wywiadzie sprzed paru lat.

Małżonka jasnowidza – Katarzyna – jest od niego o 19 lat młodsza. Kobieta rzadko pokazuje się publicznie. Kasia wspominała w wywiadzie dla DDTVN:

No i oczywiście spotkaliśmy się. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że mąż powiedział takie jedno zdanie, żebym skończyła to, co zaczęłam, a poznam niedługo kogoś i będę szczęśliwa.

Krzysztof też zdradził, że na początku ich związku miał duże kompleksy z powodu różnicy w wieku.

Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem ‘nie’. Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę – że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: “Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu” – wyznał.

Krzysztof poślubił Katarzynę 15 października, 2014 roku w Człuchowie. Kobieta jest jego drugą żoną, z pierwszą Jackowski ma dwoje dzieci, Adriana i Monikę.

Katarzyna Jackowska pochodzi z Debrzna. Pobrali się 15 października 2014 roku w Człuchowie, w którym jasnowidz mieszka od urodzenia. Wspólnie napisali książkę Zmarli mówią.

Pierwsze małżeństwo Krzysztofa Jackowskiego

Pierwsza żoną Jackowskiego,  Elżbieta, odeszła, zostawiając go samego z dwojgiem dzieci. Pobrali się, gdy Krzysztof miał 21 lat.

Odeszła z kimś i zostawiła dzieci. To było dla nich straszne – mówił – Zostałem sam z dnia na dzień. Całkiem mi się wtedy życie przewróciło. Byłem zajęty pracą, nie potrafiłem prać, gotować, sprzątać. Pierwsze dni były niezwykłe. Adrian jeszcze nie chodził do szkoły, Monika już tak. Pamiętam, jak bałem się spać, żeby mi Monika na lekcje nie zaspała.

Jak widzicie, życie Jackowskiego obfituje w wydarzenia, o których mało kto wie.


Krzysztof Jackowski - ślub z Katarzyną

Krzysztof Jackowski - ślub z Katarzyną

Katarzyna Jackowska

Katarzyna Jackowska

Krzysztof Jackowski z żoną i przyjaciółmi

Krzysztof Jackowski z żoną i przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×