NewsyJanusz Chabior pokazał piękną żonę. Jest młodsza o prawie dwie dekady

Janusz Chabior pokazał piękną żonę. Jest młodsza o prawie dwie dekady

Janusz Chabior
Janusz Chabior
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
13.04.2024 11:43

Janusz Chabior pojawił się w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Do studia nie przyszedł jednak sam. Towarzyszyła mu prawdziwa piękność.

Janusz Chabior ma na swoim koncie wiele charakterystycznych ról jak choćby wampir w komedii "Kołysanka". W 2020 roku poślubił miłość swojego życia, a kadry ze wspólnych chwil zamieszcza na Instagramie. Konto aktora śledzi już prawie 170 tysięcy osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Janusz Chabior poślubił o 18 lat młodszą Agatę Wątróbską

Choć poznali się już w 2014 roku w pracy, to dopiero na imprezie u Roberta Górskiego, w 2018 roku coś między nimi zaiskrzyło, choć dzieli ich aż 18 lat. Wszystko potoczyło się dość szybko, bo para od razu wiedziała, że między nimi rozkwita prawdziwe uczucie. 20 czerwca 2020 roku, pomimo pandemii, powiedzieli sobie "tak". Choć aktor jest niewierzący, ceremonia odbyła się w kościele.

Agata przysięgała Bogu, a ja miłości. Bardzo się wzruszyliśmy i to był chyba najpiękniejszy dzień mojego życia - wyznał Janusz Chabior w Polsat Cafe.

Już niedługo para będzie świętować czwartą rocznicę ślubu.

Janusz Chabior gościł z żoną w "Dzień Dobry TVN"

Aktorskie małżeństwo gościło w "Dzień Dobry TVN" i opowiadało o nowym spektaklu, "Najdroższy", w którym zagrali razem, a w dodatku który wyreżyserowała Agata Wątróbska. Był to jej reżyserski debiut. Janusz Chabior podkreślał, że na każdym kroku wspierał żonę w realizacji tego marzenia.

Ja natomiast w tym czasie stałem się gosposiem w domu - powiedział, przyznając, że jego żona lepiej reżyseruje, niż gotuje.

Pod studiem TVN para pojawiła się w towarzystwie swojego psa, Henia, któremu dali dom, gdy zaczęła się wojna w Ukrainie. Pies przyjechał pierwszym transportem rannych zwierząt z Ukrainy.

On był przywieziony pierwszym transportem rannych zwierząt z Ukrainy. Miał pomiażdżone łapki, a my do końca nie wiemy, co się stało. Z pola zbierali wtedy ranne zwierzęta - wspominała aktorka i reżyserka. - My się włączyliśmy w akcję zbierania pieniędzy i tak go pokochaliśmy.

Jak prezentowało się aktorskie małżeństwo pod studiem "Dzień Dobry TVN", możecie zobaczyć w naszej galerii.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Janusz Chabior i Agata Wątróbska pod studiem "Dzień Dobry TVN"© KAPIF | KAPIF.pl
Janusz Chabior i Agata Wątróbska pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Janusz Chabior i Agata Wątróbska pod studiem "Dzień Dobry TVN"© KAPIF
Janusz Chabior i Agata Wątróbska pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Janusz Chabior i Agata Wątróbska pod studiem "Dzień Dobry TVN"© kapif
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także