NewsyKamil Sipowicz zakochany. Kim jest jego nowa partnerka?

Kamil Sipowicz zakochany. Kim jest jego nowa partnerka?

Kamila Sipowicz - nowa partnerka
Kamila Sipowicz - nowa partnerka
Elwira Szczepańska

21.12.2019 14:40, aktual.: 21.12.2019 16:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kamil Sipowicz wciąż miewa chwile zwątpienia po śmierci ukochanej żony. Bywały dni, gdy wydaje mu się, że bez Kory życie nie ma sensu. Robi wszystko, by pamięć o niej była wciąż żywa. Nie pogodził się z jej śmiercią, ale nie zamknął się na nowe uczucia. Okazuje się, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta.

Kora i Kamil Sipowicz byli razem ponad 40 lat. W 2013 roku wzięli ślub. Artystka zmarła 28 lipca 2018 roku po walce z ciężką chorobą. Ich miłość nadaje się na scenariusz filmu, nie obyło się bez dramatycznych zwrotów akcji, ale teraz w życiu mężczyzny otwiera się nowy rozdział.

Kamil Sipowicz jest zakochany. Kim jest jego wybranka?

Kamil Sipowicz kochał Korę nad życie. Nigdy do końca nie pogodzi się z jej odejściem. Mimo to, okazuje się, że jest w jego sercu miejsce na nowe uczucie.

Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - powiedział Sipowicz w rozmowie z Moniką Jaruzelską.
Kamil Sipowicz znowu jest zakochany
Kamil Sipowicz znowu jest zakochany

Jego wybranka jest dużo młodsza. Poznali się jeszcze za życia Kory. Kamil Sipowicz jest przekonany, że to zmarła żona zesłała mu to nowe uczucie. Na swoim profilu na Facebooku zmienił status na w związku.

Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie - zdradziła osoba z otoczenia Kamila w rozmowie z Super Expressem.
  • Kamil Sipowicz i rodzina Kory spędzają pierwszą Wielkanoc bez artystki
  • Kamil Sipowicz, Jerzy Buzek, Magdalena Środa - pogrzeb Kory
  • Kamil Sipowicz i Kora z psem Ramonką
  • Traumatyczna młodość Olgi Sipowicz
  • Kamil Sipowicz znowu jest zakochany
  • Mateusz Jackowski, Szymon Sipowicz, Kamil Sipowicz
  • Kamil Sipowicz w programie Uwaga!
[1/7] Kamil Sipowicz i rodzina Kory spędzają pierwszą Wielkanoc bez artystki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także