Szukaj

Mama Anny Przybylskiej o nowej partnerce Jarosława Bieniuka. Bardzo zdecydowane słowa

Jarosław Bieniuk kilka dni temu ponownie został ojcem. Martyna Gliwińska urodziła mu syna, Kazimierza. Para znowu ma dobre relacje. Jak ich związek ocenia mama Anny Przybylskiej?
Jarosław Bieniuk, mama Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk, mama Anny Przybylskiej

Mimo że od śmierci Anny Przybylskiej minęło sporo czasu, to Jarosław Bieniuk ciągle wydaje się wstrząśnięty stratą ukochanej. Wciąż nie może ułożyć sobie życia. Nie ulega wątpliwości, że aktorka była jego wielką miłością. Para doczekała się trójki dzieci, które był zmuszony wychowywać sam, kiedy Ania odeszła pokonana przez chorobę nowotworową.

Matka Anny Przybylskiej o nowej partnerce Jarosława Bieniuka

Wydawało się, że w końcu odnalazł spokój w ramionach Martyny Gliwińskiej, ale nie wszystko ułożyło się tak, jakby wszyscy sobie tego życzyli.

Partnerka piłkarza zaszła w ciążę i ich drogi się rozeszły. W prasie pojawiło się sporo sprzecznych informacji na temat tego, co zaszło między parą. Niedawno Gliwińska urodziła dziecko Bieniuka i wszystko wydaje się wracać na dawne tory. Prasa podaje, że Jarosław spędza dużo czasu z synkiem, a ich relacja się poprawiła.

Teraz podobno planuje zamieszkać razem z trójką dzieci ze związku z Anna Przybylską i nową partnerką. Ma plan, żeby sprzedać mieszkanie, w którym żył z Anią, i kupić dom z ogrodem. Żeby to jednak zrobić, musi mieć zgodę mamy Przybylskiej – to ona zarządza majątkiem po córce.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pokazała dom w kampanii reklamowej. Jest minimalizm i klasa

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Co na to pani Krystyna? Tabloid donosi, że mama Ani bardzo kibicuje Jarosławowi Bieniukowi. Zależy jej na szczęściu całej rodziny.

Pani Krysia bardzo lubi Martynę i życzy jej i Jarkowi wszystkiego, co najlepsze. Nie ustaje też w modlitwach o spokój ich rodziny. Jeśli Jarek przekona ją do swojego pomysłu, da zgodę na sprzedaż mieszkania, które wcześniej należało w połowie do jej córki – donosi Na żywo.

Od dawna wiadomo, że matka Przybylskiej bardzo dobrze życzy ojcu swoich wnucząt. Kilka lat po śmierci córki dała Jarkowi swoiste błogosławieństwo. Magazynowi Rewia powiedziała:

Ktokolwiek pojawi się u boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej takiej nie będzie. Osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło. Ode mnie jako matki Ani będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi córki, ale możemy się przecież polubić. Ja też się będę cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje.

Mamy nadzieję, że Jarosław Bieniuk w końcu znajdzie szczęście w miłości.

Zobacz również: Jakim ojcem dla czwartego dziecka jest Jarosław Bieniuk?


Krystyna Przybylska na spotkaniu promującym książkę

Krystyna Przybylska na spotkaniu promującym książkę "Ania"

Krystyna Przybylska i Agnieszka Kubera na spotkaniu promującym książkę

Krystyna Przybylska i Agnieszka Kubera na spotkaniu promującym książkę "Ania"

Jak przyjaciółka Jarosława Bieniuka - Martyna Gliwińska - kibicuje na EURO 2016?

Jak przyjaciółka Jarosława Bieniuka - Martyna Gliwińska - kibicuje na EURO 2016?

Dodaj komentarz

 • Ala pisze:

  Uważam że każde z dzieci powinno mieć ojca i matkę Pani Ani już nie ma a jej dzieci potrzebują żyć w spokojnej rodzinie aby mogły żyć uczyć się teraz jest kolejne dziecko myślę że czas na normalne życie z panią Martyna a balangi odstawić na bok dzieci potrzebują ojca życzę zdrowia i zgodnej rodziny powodzenia

 • Gość jaki pisze:

  Takich ludzi już prawie nie ma życzę wszystkim wszystkiego naj naj naj

 • Gość pisze:

  Pani Krysi należy się szacunek ! Widać po Niej że jest bardzo dobrym i wrażliwym człowiekiem! Życzę Pani dużo zdrówka!

  • DolotGość pisze:

   A zna ja Pani osobiście? Ostatnia rzecz u Pani Krysi to wrażliwość

 • Gość pisze:

  Mądra wspaniała kobieta

 • Gośćannna pisze:

  Wszystkiego najlepszego życzę

 • gość pisze:

  No już tak głupi jak ty to chyba nie jest nikt,a po drugie g…o cię obchodzi co zrobią razem,kompleksy leczysz obrażaniem innych?psychiatra czeka i Tworki też.

 • Gość ZK pisze:

  Super ,b podoba mi sie podejscie do życia p. Krystyny, pragnie azeby wszyscy byli szczesliwi u

 • Gośćcchh pisze:

  Ale brednie ten artykuł. Po pierwsze jest epidemia więc jarek nie może spędzać czasu z synem. Po drugie nie jest z martyną. Po trzecie domu sprzedawać nie bęxzie. Po 4 pani jastrzębska jest głupia.

 • Mario pisze:

  Dziękuję że Pani jest wspaniała Bóg z Panią pozdrawiam.

 • Jolanta pisze:

  …no nie! ani odrobiny podobizny do księżnej Diany , zwyczajna kobieta pospolitej urody….ale napewno co powiedziała jest rozsądne i niema w sobie nienawisci do drugiego człowieka i to nalezy uszanowac !!!….y

 • Gość pisze:

  pani mama wyglada jak ksiezna diana, bardzo podobna.

 • gość życzliwy pisze:

  Mama Anny jest wspaniałą kobietą i na pewno chce szczęścia dla swoich wnuków i ich ojca.Teraz powinni zamieszkać razem .Będzie dobrze a i dzieci będą miały,, pełną” rodzinę.Teraz takie ciężkie czasy i życzę im wszystkiego dobrego , dużo miłości i wytrwałości.

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×