Już wiadomo, jaki program zastąpi „Królowe życia”. Nowa propozycja TTV zadowoli fanki Dagmary Kaźmierskiej?

Królowe życia

Królowe życia

Program Królowe życia odszedł do lamusa. Wiadomo, jaki format go zastąpi. Czy nowi bohaterowie udobruchają widzów TTV?

Format Królowe życia był emitowany na antenie TTV przez sześć lat. Wbrew temu, co może sugerować jego nazwa, występowały w nim zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Uczestnicy epatowali luksusowymi gadżetami i pokazywali swój lifestyle.

Największą gwiazda formatu – zdaniem telewidzów – była Dagmara Kaźmierska, influencerka, która w przeszłości odbyła wyrok pozbawienia wolności za sutenerstwo. Życiorys „królowej życia” prowokował dyskusje na temat tego, czy program powinien być emitowany.

W czerwcu Biuro Prasowe TVN poinformowało o zawieszeniu produkcji show:

„Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie „Królowych Życia” pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV.

Część internautów spekulowała, że decyzja była następstwem skandali wokół Kaźmierskiej, ale również innych uczestników programu. Chodziło przede wszystkim o Megakota, który stał się bohaterem serii artykułów prasowych po wywiadzie dla rapera Winiego. Mężczyzna wypowiadał się w nim na temat narkotyków i zagadkowych zgonów byłych partnerek.

Jaki program zastąpi Królowe życia?

Serwis Press ustalił, jaki format będzie emitowany w miejsce Królowych życia. W środowe i czwartkowe wieczory (o godz. 22.00) widzowie będą mogli obejrzeć program UsterkiPierwszy premierowy odcinek ukaże się 7 września.

Taka zmiana zadowoli fanów Kaźmierskiej?

Czym zajmuje się Dagmara Kaźmierska?

Najpopularniejsza z „królowych życia” nie może narzekać na brak zajęć. Rozkręca własny biznes w Egipcie,  napisała książkę, nagrała audiobook, prężnie działa jako influencerka. Wkrótce zobaczymy ją w filmie fabularnym, w którym zagrała u boku Joanny Kurowskiej i innych znanych aktorów.

LIKE ALWAYS BABE LIKE ALWAYS … Kochanie @joannakurowska_official wiesz o co KAMAN Kochani Słowo na niedzielę —BY IŚĆ W NOWE , TRZEBA ZOSTAWIĆ STARE  Już niedługo film @slicznotka.film, w którym mam zaszczyt zagrać przyjaciółkę wspaniałej @joannakurowska_official . Czekajcie na Nas Całujemy mocno – pochwaliła się w social mediach.

Będziecie tęsknić za Królowymi życia?


Królowe życia - premiera nowego sezonu

Królowe życia - premiera nowego sezonu

Królowe życia - premiera nowego sezonu

Królowe życia - premiera nowego sezonu

Królowe życia - premiera nowego sezonu

Królowe życia - premiera nowego sezonu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×