Harry przy świadkach uderzył w najczulszy punkt Karola III. Żaden rodzic nie chciałby przeżyć czegoś podobnego

Książę Harry i książe Karol relacja

Książę Harry i książe Karol relacja

Król Karol III usłyszał przykrą prawdę od Harry'ego. Młodszy syn monarchy nie zamierza owijać w bawełnę i otwarcie pokazuje przy świadkach - swoich fanach, jakim ojcem był dla niego obecny władca.

Książę Harry opuścił struktury rodziny królewskiej. Powiedział dość obowiązkom wobec monarchii i postawił na życie na własny rachunek w Stanach Zjednoczonych. Zamieszkał z rodziną w Montecito w Kalifornii. Spekulowano, że zrobił to, żeby chronić najbliższych przed nadmierną ingerencją mediów w życie najbliższych, ale posunięcia Sussexów zdają się temu przeczyć.

Najpierw Harry i Meghan udzielili szeregu wywiadów, w których żalili się na życie w Pałacu – najgłośniejszym był ten u Oprah Winfrey. Tam padły mocne zarzuty, między innymi o rasizm. Teraz na pierwszych stronach gazet jest dokument, który nakręcili dla Netflixa. Tam znowu pojawiają się nieprzyjemne dla wielu członków rodziny królewskiej treści. Nie oszczędzili nikogo. Wyjątkowo bolesne może być dla króla Karola to, jak jego młodszy syn podsumował jego ojcowstwo…

Król Karol III usłyszał przykrą prawdę od Harry’ego

Pośród całej negatywnej prasy za ich serię na Netflixie, jednym z pozytywów było to, że Meghan i Harry podzielili się swoją osobistą kolekcją uroczych zdjęć Archiego i Lilibet cieszących się spokojnym dzieciństwem w Kalifornii. Jednak znawcy Pałacu twierdzą, że decyzja pary o opublikowaniu zdjęć ich dzieci, zasmuciła rodzinę królewską.

To było denerwujące dla Karola. Świat zobaczył teraz więcej niż on sam kiedykolwiek na temat swoich wnuków – mówi informator w Woman’s Day.

Co więcej, źródła twierdzą, że Karol czuje, że Harry pokazuje, że jest lepszym tatą, niż był on sam. W pierwszych kilku odcinkach książę przypomniał sobie również, że widział przytłaczającą liczbę fotografów podążających za nim, kiedy był dzieckiem i nastolatkiem.

To prawie tak, jakby Harry rzucał mu zdjęciami Archiego i Lili na plażach i wzgórzach, w ramionach ojca, bawiących się razem w kurniku w twarz – cała ta rodzinna błogość, coś, co Harry czuje, że przegapił jako dziecko – wyjaśnia źródło – Wygląda na to, że wykorzysta każdą okazję, aby podkreślić to, co uważa za traumatyczne w jego dzieciństwie.

To może być przykra prawda dla Karola, który według młodszego syna niespecjalnie sprawdził się w roli ojca.


Król Karol III usłyszał przykrą prawdę od Harry'ego

Król Karol III usłyszał przykrą prawdę od Harry'ego

Król Karol III usłyszał przykrą prawdę od Harry'ego

Król Karol III usłyszał przykrą prawdę od Harry'ego

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  A Elżbieta niańczyła swoje dzieci? Już w to wierzę. Dostał dużo miłości od matki.

 • Małgorzata pisze:

  Przez tyle lat tkwił w tej rodzinie i nic nie zrobił by żyć na własny rachunek,ale trafiła się mega macicielka i

 • GośćmEa pisze:

  Nic nie rozumiecie i w dodatku piszą to kobiety,matki,babcie itp.Harry jest ,jak zraniony ptak, który już nigdy nie będzie latać.On krzyczy nawet,gdy usta mu milczą.Ma tak ogromny żal że nie rozumiał go nigdy ojciec ani brat ani babcia.Nie obchodziło ich co czuję,co myśli.Tylko nakazy i zakazy.A on pragnął ich ciepła,uwagi.On pragnął Rodziny ,a nie Królestwa.A ,gdy spotkał miłość zycia to odtrącona go.Ojciec ,brat nie zawalczyli o niego.Smutne to ,gdy dziecko żebrze miłość.

  • Gość isia pisze:

   W wielu rodzinach tak się dzieje. Dorosłe dzieci wspominają swoje dzieciństwo i dobrze i źle. Nikt nie kala swojego gniazda. Ale oni zrobili z tego biznes. Dostają za to krocie.. I dla mnie jest to bardzo żałosne. Czysta hipokryzja

  • Gość pisze:

   Ojej, jaka egzaltacja 🙂
   Ja raczej widzę 40 letniego przyglupa, który nigdy w życiu nie kiwnal palcem by na siebie zarobić i wciąż nie zamierza tego robić. Stad zlosc na ojca ktory odcial go od kasy. Całe życie za to zazroscil bratu, który przewyzszal go pod każdym względem.
   W tej rodzinie było mu dobrze dopóki nie spotkał wytartej eskortki z ambicjami, która nastawila go przeciwko bliskim.
   Brat próbował o niego walczył namawiając go mu wykopal zezowata wywloke. Niestety Harry jest zbyt głupi i nie widzi co jest dla niego dobre.

  • Gość pisze:

   Prawdopodobnie tak żyją wszystkie rodziny królewskie. Karol był w jeszcze bardziej zimnej atmosferze chowany. Że syn był bardziej wrażliwy niż inne dzieci nikt nie jest winny. Jakoś dziwnie zapomniał jakim utrapieniem był dla rodziny i ojca gdy brał udział w orgietkach alkoholowo narkotykowych, na golasa z dziwkami ! Dopóki nie spotkał tej awanturnicy to nic mu nie przeszkadzało w życiu na krawędzi. Z jego zdrowiem psychicznym nie jest w porządku, jest wpływowy, trafiła się następna Simpson, której zamarzyło się życie na świeczniku, wywróciła życie całej rodziny, on nawet nie kiwnął palcem by przeciwstawić się. I tak samo jak stryjeczny dziad wyskoczył na aut i też jak tamci skręcają się, że pozbawiono ich zaszczytów, mam nadzieję, że i tytułów ich pozbawią za te świństwa, oszczerstwa, opluwanie swojego dziedzictwa.

  • Gośka pisze:

   Harry jest słabym ,nie pracującym mężczyzną.Opisywsnie go jako zranionego ptaka…no też porownanie- jak z telenoweli.

  • Maria pisze:

   Tak to prawda ” nie ma większego żebractwa od żebractwa o miłość i akceptację”. Cóż Harry jest ofiarą dorosłych, którzy go odrzucili i bardzo skrzywdzili. Jego odpowiedzią jest nie oczernianie swojej rodziny, ale wyrzucenie pielęgnowanego przez wiele lat żalu do najbliższych. Ani babka, ani ojciec nie okazywali mu uczuć na które czekał po śmierci mamy. Był jeszcze mały i potrzebował miłości, a dla ojca była ważniejsza baba, a dla babki tuszowanie rodzinnych brudów.

 • Gość pisze:

  Obrzydliwy ten Harry.

  • Cglaenbr pisze:

   Ty jesteś obrzydliwa i wstrętna! Chłopaki wychowywali się w głupiej rodzinie w dodatku bez matki,ojciec zajęty był k………em,a nie dziećmi! Masakra! Bardzo wspolczuje Haremu Wiliamowi,to nie jest życie tylko wegetacja,winna jest rozpustnicy Kamila

  • Gość pisze:

   Ojej, to może porównaj jego życie z tym co spotkało choćby Kubę Błaszczykowskiego.
   Harry ma niemal 40 lat i możliwości o jakich inni mogą pomarzyć. Czas dorosnąć.

  • Matka3 dzieci i 5 wnucząt pisze:

   Nie chciałabym mieć takiego syna jak Harry.
   Taki sam jak Megan.
   Ojca wstydziła się i blotem obrzucała.
   Oboje siebie warci.
   Szkoda Kete.

 • Gość pisze:

  Harry sprzedaje swoją prywatność za ogromne pieniądzei to jest obrzydliwe. Pławi się w luksusie za pieniądze z pochodzenia i znienawidzonej rodziny królewskiej. Nawet kurtyzany chronią swoją prywatność. Harry stracił twarz, szacunek do siebie ,godność i honor. Ma parcie na szkło, bez kamer, paparazzich nie potrafi żyć. Wstyd.

  • Gośćmm pisze:

   To wszystko obróci się przeciwko jego dzieciom.

  • Smutncze pisze:

   Dobrze robi,że ujawnia kurewskie królestwo,które zniszczyło mu życie,a co najważniejsze psychike

  • Gość pisze:

   To może powinien raczej ujawnić q***o zezowatej? To by było znacznie ciekawsze.

 • Ania pisze:

  Dlaczego nikt nie chce prawdy, Hary jest najcieplejszą postacią , pozostali to samolubne SNOBY wystarczy jedno spojrzenie na jego brata

  • Gość pisze:

   A on to kim jest jeśli nie egocentryczna gnida?
   Narzekania 40 latka, który nie umie pogodzić się z tym, że nie będzie królem, a rodzina odciela go od kasy nie mają nic wspólnego z prawdą.

  • Glkabd pisze:

   Masz rację,popieram

  • Gość pisze:

   Kobieto pomyśl to samolubny egoista, po trupach do celu. Wszystkich rani by wziąć kasę jak Megan wyrzekla się ojca.

  • Gośćhaha pisze:

   Takie 500 plus nic nie robić ino chce bez obowiązku kasę. Był żołnierzem nie otworzy firmę ochroniarska, albo założy stadninę, organizuje weekendy surwiwalowe. Wielu ojców od rana do nocy tyra a nawet dni
   Stary koń aż wstyd taki ojeczaly.Jaki to ojciec co nie uczy dzieci że na chleb się pracuje.Co wyślę ich potem do Anglii na utrzymanie anglikom.

  • Wiva pisze:

   Dzięki,podzielam twoje zdanie
   Wszyscy w tej rodzinie święci a fajny chłopak normalny potrącony bo nie gra w ich hrę.

 • Gość pisze:

  Rudy będzie miał za swoje jak za dwadzieścia lat to jego zeziki będą publicznie narzekać na swoje dzieciństwo:)))

 • Gość pisze:

  jak on mi przypomina Henryka VIII jak z urody tak i z charakteru.Wszyscy dookoła knują tylko on jest sprawiedliwy i pokrzywdzony.

  • Gość pisze:

   Przypomina ci Henryka VIII z charakteru?! Nie otrzeźwiałaś/otrzeźwiałeś jeszcze po sylwestrze?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×